DaF in Griechenland

Mitglied Werden!

Μόνιμοι

Μεταθέσεις - Μετατάξεις

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2022-23

15.11.2022 Η εκπαιδευτικός ΠΕ07 ΚΤΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ, με οργανική θέση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κυκλάδων μετατάσσεται σε κενή οργανική θέση μόνιμου διοικητικού προσωπικού κλάδου ΠΕ Διοικητικός - Οικονομικός, του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (Κεντρική Υπηρεσία).

 

 

17.07.2022 Ανακοινώθηκαν από το ΥΠΑΙΘ τέσσερεις μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) σε άλλο κλάδο ή σε άλλη βαθμίδα εκπαίδευσης, ως ακολούθως:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ - Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Φιλόλογοι (ΠΕ02) στην περιοχή (Δ.Ε.) Α΄ Αθήνας

ΧΑΪΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ - Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Π.Ε.) Γ΄ Δωδεκανήσου
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Γ΄ Δωδεκανήσου

ΚΡΕΖΑ ΑΝΝΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ - Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Β΄ Καβάλας
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Μουσικής Επιστήμης (ΠΕ79.01) στην περιοχή (Δ.Ε.) Β΄ Ανατολικής Αττικής

ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ -Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Ρεθύμνου
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Π.Ε.) Ηρακλείου

 

06.07.2022 Με την υπό στοιχεία 77598/Ζ2/23.06.2022 απόφαση του Προϊσταμένου της Γενικής Διεύθυνσης Ανώτατης Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, που εκδόθηκε σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 7 του άρθρου 33 του ν. 4386/2016 (Α’ 83), όπως αντικαταστάθηκε με την παρ. 4 του άρθρου 20 του ν. 4452/2017 (Α’ 17) και της παρ. 1 του άρθρου 109 του ν. 4622/2019 (Α’ 133), και κατόπιν των σχετικών βεβαιώσεων του Κεντρικού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (8η/23.05.2022 πράξη Κ.Υ.Σ.Π.Ε.), καθώς και των σχετικών αποφάσεων των αρμοδίων οργάνων των Α.Ε.Ι. και των Α.Ε.Α., μετατάσσεται η μόνιμη εκπαιδευτικός της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ηρακλείου ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ σε θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) στο Α.Π.Θ.

 

10.06.2022 Με την υπό στοιχεία 63849/Γ2/30-05-2022 απόφαση της Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων, στο πλαίσιο του Α’ κύκλου κινητικότητας έτους 2022, μετατάσσεται η ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής, με την ίδια σχέση εργασίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Μεταφραστών-Διερμηνέων (κωδικός: 4174867174) στο Τμήμα Β ́ Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας της Διεύθυνσης Τεκμηρίωσης και Επικοινωνίας της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας (Γ.Γ.Ε.Ε.Κ.Δ.Β.Μ. και Ν.) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

 

 

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2021-22

26.04.2022 Με Υπουργική Απόφαση διορθώθηκε η με αριθμό 31159/Ε2/18-03-2022 Υπουργική Απόφαση μεταθέσεων εκπαιδευτικών Π.Ε. από περιοχή σε περιοχή, ως προς το μέρος που αφορά στις μονάδες μετάθεσης του εκπαιδευτικού ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΙΟΥΜΑ, κλάδου ΠΕ07 - Γερμανικής, ο οποίος μετατέθηκε από την περιοχή της Λευκάδας στην περιοχή του Κιλκίς, από το εσφαλμένο, εκ παραδρομής, 91,90 στο ορθό 94,72 και τροποποιήθηκε η περιοχή μετάθεσης από την περιοχή του Κιλκίς στην περιοχή της Β ́ Θεσσαλονίκης.

 

18.03.2022 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) πραγματοποιήθηκαν 29 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, 15 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και 2 μεταθέσεις σε Μουσικά Σχολεία.

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΚΑΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 37,53
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) 64,84
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 120,44
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 88,23
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 81,97
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 46,43
ΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 97,45
ΠΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 94,68
ΜΟΥΡΟΥΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.) Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 28,45
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ (Π.Ε.) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Π.Ε.) 42,5
ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) 91,9
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) 82,35
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ (Π.Ε.) ΣΕΡΡΩΝ (Π.Ε.) 106,88
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) 71,04
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΜΦΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.) ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) 50,46

 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ
ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΕΙΔ.
ΚΑΤ.
ΜΟΡΙΑ
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 157,81
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 118,08
ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 111,58
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 109,4
ΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ ΧΙΟΥ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 108,83
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ Α΄ ΣΑΜΟΥ Α΄ ΕΒΡΟΥ Όχι 168,85
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 272,39
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 170,49
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 163,18
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 163
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 161,12
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 107,06
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Α΄ ΣΑΜΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 142,3
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 141,12
ΜΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 140,76
ΔΑΛΑΒΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ ΕΒΡΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,9
ΓΚΙΝΤΕΡ ΗΡΑ - ΕΥΓΝΩΣΙΑ ΚΙΛΚΙΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,22
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ Α΄ ΧΙΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 135
ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 134,84
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Όχι 127,41
ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 121,25
ΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 115,32
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α΄ ΣΑΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Όχι 170,44
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ) ΚΟΖΑΝΗΣ Όχι 145,55
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 196,4
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Όχι 144,24
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Όχι 87,72
ΜΙΤΕΛΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 142,86
ΜΕΤΤΕΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 121,79

 

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΕΛΛΑΣ Δ.Ε.) στο Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Δ.Ε) στο Μουσικό Σχολείο Καστοριάς

 

07.01.2022 Με την υπό στοιχεία Κ5/170896/29.12.2021 απόφαση της Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων μετατάσσεται η ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας στην ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας σε θέση μόνιμου διοικητικού υπαλλήλου στο Δημόσιο ΙΕΚ Τριανδρίας.
 

 

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2020-21

17.09.2021 Με την υπ’ αρ. 65656/8.9.2021 απόφαση της Υπηρεσιακής Γραμματέως του Υπουργείου Εσωτερικών μετατάσσεται, η ΣΟΦΙΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗ, κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΥΣΔΕ Πέλλας), σε κενή οργανική θέση κατηγορίας ΠΕ, για το τμήμα Γέννησης – Φοίτησης Ανηλίκων της Β’ Περιφερειακής Διεύθυνσης Ιθαγένειας Κεντρικής Μακεδονίας του Υπουργείου Εσωτερικών (τομέα Εσωτερικών), με το βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχει.

 

16.09.2021 Μετατάσσεται η εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) ΑΛΑΤΖΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ από τη Δ/νση Β/θμιας Ανατολικής Θεσσαλονίκης στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο σε θέση Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.). Η μετάταξη πραγματοποιείται με ταυτόχρονη μεταφορά της θέσης και της δαπάνης της μισθοδοσίας της και σύσταση της θέσης στο οικείο Α.Ε.Ι.

 

15.09.2021 Στα πλαίσια του Α’ Κύκλου Κινητικότητας έτους 2021 και με την υπ’ αρ. 3803/27.8.2021 πράξη του Πρύτανη του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών μετατάσσεται από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Α’ Αθήνας στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών η ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, μόνιμη εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ07 - Γερμανικής Φιλολογίας σε κενή οργανική θέση μόνιμου διοικητικού προσωπικού της Γραμματείας του Τμήματος Πληροφορικής του ΟΠΑ, κατηγορίας ΠΕ και κλάδου Διοικητικού Οικονομικού.

 

23.08.2021 Με την υπ’ αρ. 3116/02-08-2021 απόφαση του Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Δωδεκανήσου, λύεται αυτοδίκαια η υπαλληλική σχέση από την υπηρεσία λόγω αποδοχής άλλης θέσης στο Δημόσιο της παρακάτω εκπαιδευτικού Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης από 22-07-2021, ως ακολούθως:
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ειδικότητας ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ.


09.08.2021 Aπό το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν 3 μετατάξεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 από κλάδο σε κλάδο της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και από κλάδους της Δευτεροβάθμιας σε κλάδους της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Α. Μετατάσσονται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ07-Γερμανικής, οι παρακάτω εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με ταυτόχρονη μεταφορά της οργανικής τους θέσης, ως ακολούθως:
ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (Α΄ ΣΑΜΟΥ Δ.Ε.) στην περιοχή ΠΡΕΒΕΖΑ (Π.Ε.)
ΠΑΝΤΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΗΛΕΙΑΣ Δ.Ε.) στην περιοχή ΑΡΓΟΛΙΔΑ (Π.Ε.)

Β. Μετατάσσεται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ60 -Νηπιαγωγοί στην περιοχή ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) σε κενή οργανική θέση η ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ (κλάδου ΠΕ07 με οργανική θέση στην Β΄ Θεσσαλονίκης)  
 


03.08.2021 Από το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν 5 μετατάξεις μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας της Δευτεροβάθμιας και Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης σε κενές οργανικές θέσεις κλάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ύστερα από αίτησή τους και τοποθετούνται στις περιοχές που αναγράφονται δίπλα στο όνομά τους.
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ01 Θεολόγοι- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Π.Ε. Β' Αθήνας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Β' Αθήνας)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ01 Θεολόγοι- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Π.Ε. Ηρακλείου- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Ηρακλείου)
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ02 Φιλολόγων- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Δ.Ε. Αργολίδας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Α' Ανατολικής Αττικής)
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Δ.Ε. Φωκίδας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Α' 'Εβρου)
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας από Διεύθυνση Π.Ε. Μαγνησίας στη Δ.Ε. Χανίων).
 

30.07.2021 Στο πλαίσιο εφαρμογής των διατάξεων της παρ. 1 (γ) του άρθρου 55 του ν. 4807/2021, ανακοινώθηκαν οι παρακάτω εννέα συμπληρωματικές μεταθέσεις μονίμων εκπαιδευτικών ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας από περιοχή σε περιοχή:

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ από ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) σε  ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) - 52,38 Μόρια
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ από ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) σε ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Π.Ε.) -  43,82 Μόρια
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ από ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) - 73,45 Μόρια
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ από ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Π.Ε.) σε ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Π.Ε.) -  50,85 Μόρια
ΓΕΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΛΙΖΜΠΕΤ από ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.) - 17,56 Μόρια
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ από Α ́ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Π.Ε.) σε ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) - 85,1 Μόρια
ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ από ΛΑΡΙΣΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Π.Ε.) - 83,48 Μόρια
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΦΙΛΗ από ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) σε ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Π.Ε.) - 104,02 Μόρια
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ από ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Π.Ε.) σε Α ́ ΠΕΙΡΑΙΑ (Π.Ε.) - 29,32 Μόρια

 

27.07.2021 Μετατάσσουμε τους παρακάτω 6 μόνιμους εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΠΕ07, με τον βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχουν, σε θέσεις κλάδων μόνιμων διοικητικών υπαλλήλων των Περιφερειακών Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, των Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και των Διευθύνσεων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων στους νομούς που αναφέρονται στους κάτωθι Πίνακες:

Α) Σε κενές οργανικές θέσεις
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Πέλλας) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

Β) Με μεταφορά θέσης
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Τρικάλων) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας
ΣΤΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Ανατολικής Θεσσαλονίκης) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Ευρυτανίας) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Δωδεκανήσου) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

 

24.03.2021 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2021. Στον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) πραγματοποιήθηκαν συνολικά 44 μεταθέσεις μονίμων εκπαιδευτικών (5 στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και 39 στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση). Συγκεκριμένα:

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (κατά αλφαβητική σειρά)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) ΝΑΙ 90.35
ΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Π.Ε.)  ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Όχι 92,99
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 93,21
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 85,35
ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ (Π.Ε.)  Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 121,95


ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Α. Μεταθέσεις ΠΕ07 από περιοχή σε περιοχή (κατά περιοχή μετάθεσης)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 134,88
ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 77,24
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 254,2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 178,45
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 167,16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 166,77
ΞΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 164,82
ΚΟΥΦΟΚΩΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ΄ ΣΑΜΟΥ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 160,52
ΤΖΙΣΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β΄ ΕΥΒΟΙΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 71,28
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 144,96
ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 123,1
ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 115,6
ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 114,72
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 114,27
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 112,54
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 108,94
ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 88,31
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 82,19
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 153,85
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 153,82
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 152,43
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 144,48
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 142,34
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 141,57
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Δ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,02
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 138,96
ΤΟΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 138,21
ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 136,99
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Α΄ ΧΙΟΥ Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ Όχι 105,69
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 139
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 193,83
ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 119,66
ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 113,13
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Όχι 172,01
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΡΙΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ναι 127,96
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Όχι 101,31
ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ ΧΑΝΙΩΝ Όχι 77,74


Β. Μεταθέσεις ΠΕ07 σε Μουσικά Σχολεία
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ από ΔΔΕ Χανίων στο Μουσικό Σχολείο Θερίσου Χανίων

 

Γ. Μεταθέσεις ΠΕ07 σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης
ΤΣΟΚΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ από ΔΔΕ Αχαΐας στο Γυμνάσιο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας

 

23.03.2021 Μετατάσσεται η μόνιμη εκπαιδευτικός ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Πέτρου, κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής Γλώσσας με βαθμό Α΄, από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, όπου υπηρετεί, στον Δήμο Βόλου Ν. Μαγνησίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Οικονομικού, μέσω του Κύκλου Κινητικότητας 2020 στο πλαίσιο του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (Ε.Σ.Κ.).
 

22.03.2021 Μετατάσσεται η ΖΑΧΕΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Διονυσίου, κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας, με βαθμό Α’ του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηλείας, με τον βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχει, σε κενή οργανική θέση κατηγορίας ΠΕ, του κλάδου Διοικητικού Οικονομικού στο Τμήμα Α’ Προσωπικού του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σύμφωνα με τις διατάξεις του Κεφ. Α’ του ν. 4440/2016, όπως ισχύει, στο πλαίσιο του Κύκλου Κινητικότητας έτους 2020 του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας
 

22.02.2021 Μετατάσσεται η ΒΙΤΣΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του Αθανασίου, εκπαιδευτικός του κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής, της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας, με την ίδια σχέση εργασίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Διοικητικός-Οικονομικός στο Τμήμα Γ’ Διοίκησης Προσωπικού της Διεύθυνσης Παιδείας Ομογενών, Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, Ευρωπαϊκών και Μειονοτικών Σχολείων της Γενικής Διεύθυνσης Διεθνών, Ευρωπαϊκών Θεμάτων, Παιδείας Ομογενών και Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης της Γενικής Γραμματείας Πρωτοβάθμιας, Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (Κεντρική Υπηρεσία).

 

 

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2019-20

15.09.2020 Οκτώ εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής μετατάσσονται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ07 - Γερμανικής ως ακολούθως:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΑΚΩΝΙΑ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

 

10.09.2020 H εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ της ΔΔΕ Αρκαδίας μετατάσσεται στον κλάδο ΠΕ78 (Κοινωνικών Επιστημών).

 

31.07.2020 Μετατάσσεται η ΚΑΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Αργολίδας, σε κενή θέση μόνιμης υπαλλήλου κλάδου ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ, στο Τμήμα Ε’ Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δ΄ Αθήνας.


29.07.2020 Μετατάσσεται στο Πανεπιστήμιο Mακεδονίας η ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Κέρκυρας, σε κενή θέση κατηγορίας/κλάδου ΠΕ Μεταφραστών του Α΄ κύκλου κινητικότητας 2019 του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (ΕΣΚ) στη Δημόσια Διοίκηση.


24.07.2020 Μετατάσσεται στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Α’ Αθήνας, ως Ε.Ε.Π. (Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό).

26.06.2020 Μετατάσσεται η ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΤΣΟΥ του Παναγιώτη, μόνιμη υπάλληλος, κλάδου ΠΕ07 - Γερμανικής Φιλολογίας, από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας, στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού του Ιονίου Πανεπιστημίου.

24.04.2020 Ολοκληρώθηκε η ανακοίνωση των μεταθέσεων των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Στον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) δεν πραγματοποιήθηκε καμία μετάθεση από περιοχή σε περιοχή. Μία μετάθεση πραγματοποιήθηκε σε μουσικό σχολείο:
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Δ.Ε.) Αργολίδας στο Μουσικό Σχολείο Πειραιά.

24.04.2020 Ανακοινώθηκαν οι μετατάξεις στηv Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση (Π.Ε.) τριών εκπαιδευτικών ΠΕ07, που υπηρετούσαν ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί ΠΕ07 στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (Δ.Ε.):
1. ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από τη Δ.Ε. Σάμου στην Π.Ε. Σάμου)
2. ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (από τη Δ.Ε. Αρκαδίας στην Π.Ε. Φωκίδας)
3. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (από τη Δ.Ε. Λευκάδας στην Π.Ε. Λευκάδας)

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2018-19

 

Α. Μετατάξεις σε Πανεπιστήμια

Οι παρακάτω 7 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατάσσονται στα Πανεπιστήμια:

Αγοραστός

Γεώργιος

Ζέππος

Δημήτρης

Κοντομήτρου

Αθανασία

Μιχαλοπούλου

Σταματία

Μωραΐτης

Σταμάτιος-Νικόλαος

Ρασπίτσος

Κοσμάς

Χυτήρη

Έλενα-Φοίβη

 

Β. Μετατάξεις σε Διοικητικές θέσεις του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων

Οι παρακάτω 14 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατάσσονται σε θέσεις Διοικητικού Προσωπικού του ΥΠΑΙΘ κατόπιν αιτήσεώς τους:

Δούκα

Βαρβάρα

Καπετανάκη

Αφροδίτη

Λάμπρου

Φανή

Μικέλη

Κωνσταντίνα

Μπαρούτα

Κορνηλία

Μπούκη - Παπαδάκη

Μαρία

Ντεβετούδη

Σίλβια

Πανοπούλου

Αικατερίνη-Άρτεμις

Πανταζίδου

Μερόπη

Παπαπέτρου

Ευάγγελος

Ρηγοπούλου

Θεοδώρα

Στεφανάτου

Κωνσταντίνα

Τουγουντζόγλου

Άννα

Τρικαλίτη

Αναστασία

 

Γ. Μετάταξη από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση

12.04.2019 Η εκπαιδευτικός Πυρινή Μαρία του Στέργιου, κλάδου ΠΕ07 - Γερμανικής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σάμου μετατάσσεται σε θέση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ07-Γερμανικής στην Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας

 

Δ. Αμοιβαίες μεταθέσεις

20.05.2019 Ανακοινώθηκαν οι παρακάτω αμοιβαίες μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07:
ΤΑΧΙΝΟΖΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ του Νικολάου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ07- Γερμανικής Φιλολογίας του 1ου Δ.Σ. Φλώρινας της Διεύθυνσης Π.Ε. Φλώρινας, με την εκπαιδευτικό του ιδίου κλάδου ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Θεοφίλου, του 3ου Δ.Σ. Επανομής της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης.
ΔΟΞΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αχιλλέα, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ07- Γερμανικής Φιλολογίας του 2ου Δ.Σ. Ωραιοκάστρου της Διεύθυνσης Π.Ε. Δυτικής Θεσσαλονίκης, με την εκπαιδευτικό του ίδιου κλάδου ΛΕΝΤΖΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Σωκράτη, του 79ου Δ.Σ. Θεσσαλονίκης της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

 

Ε. Μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή

29.03.2019 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) δεν πραγματοποιήθηκε καμία μετάθεση στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, ενώ πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω 16 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ  Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΒΑΛΑΒΑΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.)

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΚΑΝΤΙΑΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΙΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΚΑΠΠΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΑΪΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΚΙΧΑΚΗ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ (Π.Ε.)

ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.)

ΝΩΤΗ 

ΦΩΤΕΙΝΗ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΡΕΚΚΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΕΥΒΟΙΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΣΟΥΡΛΑΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ (Π.Ε.)

ΤΣΙΑΡΕΑ

ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ  Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΤΣΙΡΩΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΦΑΚΛΑΡΗ

ΑΡΕΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ  Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΦΑΚΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ (Π.Ε.)

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2017-18

Από τον Αύγουστο του 2013 ξεκίνησαν οι πρώτες υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Αναλυτική ενημέρωση καθώς και παράθεση των θέσεων της Πανελλήνιας Ένωσης Καθηγητών Γερμανικής Γλώσσας Π.Ε μπορείτε να βρείτε στο τριμηνιαίο ψηφιακό περιοδικό “aktuell

 

28.09.2018 Μετατάσσεται η εκπαιδευτικός ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ από τον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) και το ΠΥΣΔΕ Ευρυτανίας στον κλάδο ΠΕ87.03 (Αισθητικής) και στο ΠΥΣΔΕ Πέλλας.

10.09.2018 Δημοσιοποιήθηκε η απόφαση για μετατάξεις τριών εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΟΦΙΑ – Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας από το ΠΥΣΔΕ Ευρυτανίας
ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ - Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Φθιώτιδας από το ΠΥΣΔΕ Φθιώτιδας
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ - Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Αιτωλοακαρνανίας από το ΠΥΣΔΕ Γ΄ Αθήνας

26.03.2018 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2018 σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία, σε ΣΜΕΑΕ, σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης και από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης .Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 6.673. Από αυτές ικανοποιήθηκαν 472 (ποσοστό 7,07%). Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) δεν έγινε καμία μετάθεση από περιοχή σε περιοχή. Οι ακόλουθες τέσσερεις συναδέλφισσες ΠΕ07 της Δευτεροβάθμιας μετατίθενται σε μουσικά και καλλιτεχνικά σχολεία:
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ από το ΠΥΣΔΕ Ηλείας στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Περιστερίου
ΑΛΑΤΖΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ από το Μουσικό Σχολείο Κέρκυρας στο Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ από το Γυμνάσιο Σκιάθου στο Μουσικό Σχολείο Γιαννιτσών
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ από το 2ο Γυμνάσιο Καρδίτσας στο Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας

23.03.2018 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής έτους 2018. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις Γενικής Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 4596. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 551 (ποσοστό 11,99 %). Για τον κλάδο Γερμανικής υποβλήθηκαν τελικά 59 αιτήσεις μετάθεσης από περιοχή σε περιοχή και ικανοποιήθηκαν οι ακόλουθες τρεις:
ΓΚΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Από ΠΥΣΠΕ Θεσπρωτίας στο ΠΥΣΠΕ Πρέβεζας
ΖΩΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – Από ΠΥΣΠΕ Αιτωλοακαρνανίας στο ΠΥΣΠΕ Θεσπρωτίας
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Από ΠΥΣΠΕ Φθιώτιδας στο ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας

 

 


 

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2016-17
 

14.07.2017 Ανακοινώθηκαν από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. οι μετατάξεις, που λαμβάνουν χώρα κάθε χρόνο, εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε κλάδους της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας μετατάσσεται η συνάδελφος ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ από τη Δευτεροβάθμια Φθιώτιδας στην Πρωτοβάθμια Καρδίτσας.


05.05.2017 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ  ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2017 σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία, σε ΣΜΕΑΕ, σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης και από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης. Δύο εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται σε μουσικά σχολεία:
ΚΟΥΤΡΟΥΔΙΤΣΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 6.874. Από αυτές ικανοποιήθηκαν 213 (ποσοστό 3,10%).


27.04.2017 Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής έτους 2017. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις Γενικής Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 4.844. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 528 (ποσοστό 10,90 %). Για μεταθέσεις σε ΣΜΕΑΕ, ΚΕΔΔΥ και ΕΕΕΕΚ οι αιτήσεις ανήλθαν σε 181 και ικανοποιήθηκαν 102 (ποσοστό 56,35 %).
Για πρώτη φορά πραγματοποιήθηκαν μεταθέσεις και του κλάδου ΠΕ07 στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που μετατίθενται από ΔΠΕ (ΔΠΕ: Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης) σε ΔΠΕ είναι οι:
NOACK KERSTIN HELGA - Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων
ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Από ΔΠΕ Κεφαλληνίας σε ΔΠΕ Αιτωλοακαρνανίας
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ - Από ΔΠΕ Πρέβεζας σε ΔΠΕ Βοιωτίας
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων
ΦΡΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Λάρισας
ΨΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων
 

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2015-16


30.06.2016 Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2016. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 6.977. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 404 (ποσοστό 5,77 %). Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν έξι αιτήσεις μετάθεσης. Αναλυτικά:

1. ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ από Δ.Ε. Ηρακλείου σε Δ.Ε. Χανίων

2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ από Δ.Ε. Β´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου

3. ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΡΙΔΙΚΗ από Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Χανίων

4. ΡΑΣΠΙΤΣΟΣ ΚΟΣΜΑΣ από Δ.Ε. Λακωνίας στο Μουσικό Σχολείο Πειραιά

5. ΡΟΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ από Δ.Ε. Λάρισας στο Μουσικό Σχολείο Λάρισας

6. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ από Δ.Ε. Β´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου

 

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2014-15


17.06.2015 Από το Υπουργείο Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2015. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 8.098. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 1718 (ποσοστό 21,22 %).
Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν έντεκα αιτήσεις μετάθεσης (σε σύνολο 268). Αναλυτικά:

1. ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (από ΠΥΣΔΕ Κεφαλληνίας σε ΠΥΣΔΕ Ρεθύμνου)

2. ΓΑΡΙΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (από ΠΥΣΔΕ Β´ Θεσσαλονίκης σε ΠΥΣΔΕ Α´ Λέσβου)

3. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (από ΠΥΣΔΕ Ηλείας σε ΠΥΣΔΕ Ρεθύμνου)

4. ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ (από ΠΥΣΔΕ Δωδεκανήσου σε ΠΥΣΔΕ Α´ Εύβοιας)

5. ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (από ΠΥΣΔΕ Λευκάδας σε ΠΥΣΔΕ Γρεβενών)

6. ΤΣΑΓΓΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (από ΠΥΣΔΕ Ηρακλείου σε ΠΥΣΔΕ Α´ Χίου)

7. ΦΑΡΣΑΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (από ΠΥΣΔΕ Λασιθίου σε ΠΥΣΔΕ Άρτας)

8. ΧΕΡΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ (από ΠΥΣΔΕ Κυκλάδων σε ΠΥΣΔΕ Α´ Εύβοιας)

9. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από ΠΥΣΔΕ Κεφαλληνίας σε ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας)

10. ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από το 16ο Γυμνάσιο Περιστερίου στο Μουσικό Σχολείο Καλαμάτας)

11. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (από το Γυμνάσιο Αγρού Κέρκυρας στο Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας)

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2013-14

 

  • Από τον Αύγουστο του 2013 ξεκίνησαν οι πρώτες υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Αναλυτική ενημέρωση καθώς και παράθεση των θέσεων της Πανελλήνιας Ένωσης Καθηγητών Γερμανικής Γλώσσας Π.Ε μπορείτε να βρείτε στο τριμηνιαίο ψηφιακό περιοδικό “aktuell


23.07.2014 Με απόφαση του Υπουργού Παιδείας & Θρησκευμάτων κ. Ανδρέα Λοβέρδου τοποθετούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας, που αξιολογήθηκαν θετικά στα πλαίσια της αξιολόγησης για την πλήρωση θέσεων με πενταετή θητεία στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία ως εξής:

ΓΚΙΛΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (από Διεύθυνση Π.Ε. Κιλκίς) στο 3ο 12/Θ Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Ευόσμου

ΛΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (από Διεύθυνση Π.Ε. Ιωαννίνων) στο 1ο 12/Θ Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. Αθηνών (Μαράσλειο)

ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΦΑΝΗ (από Διεύθυνση Δ.Ε. Δωδεκανήσου) στο 1ο Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. πόλεως Ρόδου

ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (από Διεύθυνση Δ.Ε. Ανατολικής Αττικής) στο Βαρβάκειο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο


22.07.2014 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι εθελούσιες μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2014. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 8.358. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 751 (ποσοστό 8,99%). Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν μόλις επτά αιτήσεις μετάθεσης:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡ. ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡ. ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ Β´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 60,76
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 59,69
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λακωνίας (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 54,18
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Β´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 40,44
ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Αρτας (Δ.Ε.) Α´ Αθήνας (Δ.Ε.) 57,99
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΖΩΗ Β´ Λέσβου (Δ.Ε.) Ροδόπης (Δ.Ε.) 85,36
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ Α´ Αθήνας (Δ.Ε.) Β´ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) 57,16


18.07.2014 Δυο εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατίθενται σε Μουσικά Σχολεία.
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ στο Μουσικό Σχολείο Αργολίδας
ΣΙΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ στο Μουσικό Σχολείο Άρτας.

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2012-13

12.06.2012 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2013. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 11.260. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 606 (ποσοστό 5,4%). Καμιά αίτηση εθελούσιας μετάθεσης μόνιμου εκπαιδευτικού ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) από περιοχή σε περιοχή δεν ικανοποιήθηκε.

 


11.06.2013 Δύο συναδέλφισσες ΠΕ07 μετατίθενται σε μουσικά σχολεία:
ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, από τη ΔΔΕ Ρεθύμνου στο Μουσικό Σχολείο Ξάνθης
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, από τη Β´ Δωδεκανήσου στο Μουσικό Σχολείο Ρεθύμνου

02.05.2013 & 13.08.2013 Αλφαβητικός πίνακας των 22 εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) που αξιολογήθηκαν θετικά για πλήρωση θέσεων με πενταετή θητεία στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Π.Π. ΓΕΛ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Π.Π.ΓΥΜ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    ΡΕΘΥΜΝΟΥ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΝΑΒΡΥΤΑ Π.Π.ΓΕΛ
ΓΚΑΔΡΗ ΕΛΕΝΗ    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ    1ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ    Π.Σ.Π.Θ
ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ    ΑΛΕΞ/ΛΗΣ Π.Π.Δ.Σ.
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    2ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ Π.Π. ΓΥΜ.
ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ    Π.Σ.Π.Α
ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ    2ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΛΑΪΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ    ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ Π.Π.ΓΥΜ.
ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1o 12/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ. Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΠΑΤΡΩΝ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΑΝΑΒΡΥΤΑ  Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    1ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΤΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩ    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ    2ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Π.Π.ΓΥΜ.
ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ   ΜΙΚΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ    ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Π.Π.Π.ΓΥΜ.

 

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2011-12

09.04.2012 Από το Υπουργείο Παιδείας Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2012. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 14.856. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 2.434 (ποσοστό 16,38%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή και σε μουσικά σχολεία έλαβαν οι παρακάτω 25 εκπαιδευτικοί ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ/ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ναι   (1701) Α΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.)
ΒΟΜΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΖΩΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Όχι 53,57 (1802) Β΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.)
ΗΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ναι   (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΘΑΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Ναι   (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Όχι 65,97 (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Όχι 80,13 (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Ναι   (1104) Δ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ναι   (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ναι   (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΜΠΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΠΟΖΕΤΤΟ ΒΑΝΤΑ Ναι   (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΝΤΕΡΙΜΠΕΕΒΑ-ΠΛΕΞΙΔΑ ΙΡΙΝΑ Ναι   (6102) Β΄ Αθήνας (Δ.Ε.)
ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΝΝΑ  Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ Όχι 75,24 (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ναι   (4701) Α΄ Φλωρινας (Δ.Ε.)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ Όχι 27,79 (1003) Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.)
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-                        ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Όχι 68,49 (2103) Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Όχι 20,34 (1004) Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.)
ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΩ Όχι   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ναι   (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ναι   (1101) Α΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ναι   (2101) Α΄ Καβάλας (Δ.Ε.)


ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2010-11

06.07.2011 Από τον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) μετατέθηκαν αμοιβαία:
Α) ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, από το Γυμνάσιο Τυμπακίου (Β Ηρακλείου) στο Γυμνάσιο Λεχαίου (Γ Κορινθίας)
Β) ΣΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ από το Γυμνάσιο
Λεχαίου (Γ Κορινθίας) στο Γυμνάσιο Τυμπακίου (Β Ηρακλείου)

12.05.2011 Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2011 από περιοχή σε περιοχή. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 15.799. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 1.329 (ποσοστό 8,41%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή έλαβαν οι παρακάτω 25 εκπαιδευτικοί ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 59,50 Α΄ Φλωρινας (Δ.Ε.)
ΒΑΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 24,00 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΒΩΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14,27 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 80,24 Β΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 42,00 Γ΄ Φλώρινας (Δ.Ε.)
ΔΟΥΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32,18 Δ΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΔΡΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 72,15 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 94,09 Α΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΚΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 53,00 Γ΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 33,22 Γ΄ Γρεβενών (Δ.Ε.)
ΚΛΕΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34,76 Δ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 75,81 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33,27 Δ΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 61,81 Γ΄ Μεσσηνίας (Δ.Ε.)
ΜΠΕΤΙΝΗ ΛΟΥΙΖΑ 26,97 Β΄ Ζακύνθου (Δ.Ε.)
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 13,66 Γ΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.)
ΜΠΟΥΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 76,43 Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΠΑΛΙΑΚΟΥΔΗ ΤΑΣΟΥΛΑ 60,14 Β΄ Φλώρινας (Δ.Ε.)
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 35,97 Α΄ Λευκάδας (Δ.Ε.)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 52,07 Γ΄ Ημαθίας (Δ.Ε.)
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18,66 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΚΕΥΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 60,62 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33,23 Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΤΑΛΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ 16,24 Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΡΓΥΡΩ 47,33 Β΄ Ξάνθης (Δ.Ε.)


 
ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

 

 

 

 



ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2009-10

08.06.2010 Από τον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) μετατέθηκαν αμοιβαία:
Α) ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, από το 1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών Πέλλας στο Γυμνάσιο Μελίτης Φλώρινας
Β) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ από το Γυμνάσιο Μελίτης Φλώρινας στο 1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών Πέλλλας


31.03.2010 Από το Υπουργείο Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2010 όλων των κατηγοριών. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 15.615. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 3.919 (ποσοστό 25,09%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή έλαβαν οι παρακάτω 124 συνάδελφοι ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ROHDE MICHAEL Α΄ Αθήνας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ Δ΄ Σάμου (Δ.Ε.) (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Α΄ Κεφαλληνίας (Δ.Ε.) (4003) Γ΄ Πρέβεζας (Δ.Ε.)
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ Δ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2902) Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ Γ΄ Λασιθίου (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ ΖΩΗ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΒΛΑΣΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ Γ΄ Ξάνθης (Δ.Ε.) (2603) Γ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (0301) Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.)
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.) (2001) Α΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΓΚΙΝΤΕΡ ΗΡΑ - ΕΥΓΝΩΣΙΑ Β΄ Καστοριάς (Δ.Ε.) (2604) Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΔΑΛΑΒΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΑΡΕΤΗ Α΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.) (3702) Β΄ Ξάνθης (Δ.Ε.)
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2403) Γ΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.)
ΔΟΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Ξάνθης (Δ.Ε.) (2103) Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3104) Δ΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4501) Α΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (1202) Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΝΗ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΑΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2201) Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Χίου (Δ.Ε.) (4203) Γ΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1103) Γ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΝΝΑ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (3801) Α΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3102) Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.) (2901) Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1702) Β΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Α΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (6303) Γ΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ Β΄ Χίου (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.) (2804) Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ΄ Λασιθίου (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΙΓΜΑ ΚΛΕΙΩ Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (2901) Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (4602) Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Εβρου (Δ.Ε.) (3504) Δ΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΚΟΤΕΝΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (2302) Β΄ Καστοριάς (Δ.Ε.)
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2802) Β΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΡΟΥΔΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (2001) Α΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Δ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΙΟΓΓΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3502) Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (1603) Γ΄ Ημαθίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΦΑΙΔΡΑ Β΄ Κεφαλληνίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (5003) Γ΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΛΑΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (2201) Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (1104) Δ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2804) Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (3501) Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΜΑΛΙΑΜΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2003) Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ Β΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (0301) Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.)
ΜΟΥΤΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΠΑΚΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ΄ Σάμου (Δ.Ε.) (4404) Δ΄ Σερρών (Δ.Ε.)
ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Β΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.) (5002) Β΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (3501) Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΝΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6102) Β΄ Αθήνας (Δ.Ε.)
ΝΙΚΑ ΘΕΟΔΟΥΛΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (6302) Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΝΤΕΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ ΙΩΑΝΝΑ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (6302) Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ΄ Μεσσηνίας (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2904) Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (1503) Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.)
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ΄ Χανίων (Δ.Ε.) (5002) Β΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (1202) Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (2104) Δ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (3502) Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (3101) Α΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (6203) Γ΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ Α΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΠΙΣΚΟΙΑ ΦΑΝΗ Α΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΠΟΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (2003) Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2703) Γ΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΡΕΚΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΡΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ Α΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6301) Α΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΣΙΜΟΥ ΘΕΑΝΩ Α΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΟΛΥΜΝΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.) (2102) Β΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (2604) Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΣΧΟΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β΄ Αρτας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΤΖΕΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Δ΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (4003) Γ΄ Πρέβεζας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ Α΄ Καστοριάς (Δ.Ε.) (0903) Γ΄ Δράμας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Ζακύνθου (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (2101) Α΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΜΕΤΑΞΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6401) Α΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (6401) Α΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ΄ Κοζάνης (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Β΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (3102) Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (1802) Β΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.)
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β΄ Εβρου (Δ.Ε.) (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (5101) Α΄ Χίου (Δ.Ε.)
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.) (2603) Γ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4401) Α΄ Σερρών (Δ.Ε.)
ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Εβρου (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΧΕΡΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ Β΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2903) Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6203) Γ΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (2004) Δ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07 ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ

ΒΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ


ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ στο 2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθήνας (από Α Αθήνας)
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ στο Πειραματικό Γυμνάσιο Κορίνθου (από Α Κορινθίας)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ στο Μουσικό Σχολείο Βόλου (από Α  Βοιωτίας)
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ στο Μουσικό Κομοτηνής (από Α  Ροδόπης)
ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ στο Μουσικό Λαμίας (από Α Φθιώτιδος)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Γέρακα (από Α Αν. Αττικής)

 

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2008-09

14.05.2009 Με απόφαση του Υφυπουργού Παιδείας κ. Α. Λυκουρέντζου (Αρ.Πρωτ. 44182/Δ2/12.05.2009) επέρχονται ορισμένες αλλαγές στις μεταθέσεις που ανακοινώθηκαν στις 7 Απριλίου. Συγκεκριμένα για τον κλάδο ΠΕ07:
Α.Μετατίθεται συμπληρωματικά η συνάδελφος ΚΑΓΚΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ στην Α´ Ανατολικής Αττικής, μετά τη διαπίστωση λάθους στον υπολογισμό εντοπιότητας.
Β.Τροποποιούνται οι περιοχές μετάθεσης των παρακάτω:
- ΓΚΟΛΙΑ ΕΚΕΝΗ, αντί της Γ´ Κοζάνης μετατίθεται στην Α´ Κοζάνης
- ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, αντί της Α´ Κοζάνης μετατίθεται στη Γ´ Κοζάνης
- ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, αντί της Α´ Ανατ. Αττικής μετατίθεται στην Α´ Πειραιά
- ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, αντί της Α´ Πειραιά μετατίθεται στη Γ´ Αθήνας
Γ.Τροποποιούνται τα μόρια μετάθεσης, χωρίς όμως να αλλάζει η περιοχή μετάθεσης των συναδέλφων ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΔΟΥΚΑ ΒΑΝΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ. Τα νέα μόρια μετάθεσης έχουν καταχωρηθεί στην έρευνα της Επιτροπής Ερευνών (Δ´ έκδοση).


07.04.2009 Ανακοινώθηκαν από το Υπ.Ε.Π.Θ οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών από περιοχή σε περιοχή.Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 16.192. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 5.946 (ποσοστό 36.72%).
222 καθηγήτριες και καθηγητές ΠΕ07 – αριθμός ρεκόρ στη ιστορία του κλάδου – μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.


ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΑΘΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Α
ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤ ΣΕΡΡΩΝ Γ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΑΝΑΔΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΙΚΗ ΛΑΜΠΡ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓ ΣΑΜΟΥ Α
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΑΡΜΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΑΡΜΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟΣΤ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΑΣΗΜΗ ΡΟΔΗ ΝΙΚΟΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΚΩΒ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΙΡΙΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΒΟΥΛΙΟΥΒΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΕΡ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΒΡΑΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΡΕΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΛΤΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΧΡΗΣΤ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΓΕΝΟΥΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛ ΣΑΜΟΥ Γ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΡΣΗ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΛΕΩΝΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙ ΠΟΛΥΧ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝ/Ν ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΘΥΜ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΓΙΩΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΓΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΔΑΜΠΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΕΣΤ ΣΕΡΡΩΝ Γ
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ ΧΡΗΣΤ ΧΑΝΙΩΝ Β
ΔΑΠΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΡΟΖ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΘΕΟΔΩ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΔΟΥΚΑ ΒΑΝΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΙΣΤ ΚΙΛΚΙΣ Α
ΔΡΟΛΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΠΥΡΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΡΑΓΚ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ε
ΖΟΥΖΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΖΥΓΟΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΖΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΗΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β
ΚΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΤΖ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΤΗΡ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Α
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΣΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΧΙΛΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΘΕΟΦΥ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΚΑΤΣΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΦΩΤΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ
ΚΛΕΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΠΟΛ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΔΜΟΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΠΥΡ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΚΟΜΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ΙΩΑΝΝ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΚΟΥΤΟΥΠΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΝΑΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΚΟΥΤΣΙΟΓΓΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΞΕΝΟΦ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ-ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘ ΣΑΜΟΥ Α
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΥΡΙΑΚΟΓΓΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΥΡΤΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΛΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗ ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΛΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΥΡ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΣΑΜΟΥ Β
ΛΙΑΛΙΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ ΗΛΕΙΑΣ Γ
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ ΚΩΝ/Ν ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δ
ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΛΥΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΗ ΧΡΗΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΣΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Β
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΜΑΡΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΡΗΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕΤΡΟ ΧΙΟΥ Β
ΜΕΡΓΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΜΑ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΜΕΤΑΞΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΜΙΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΜΜΑΝ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΙΧΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΜΟΛΝΑΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΕΡ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΟΛΟΧΙΔΟΥ ΖΩΗ ΧΑΡΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΜΟΣΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΟΥΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΜΟΥΣΤΟΥ ΟΛΓΑ ΛΑΜΠΡ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Α
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΜΠΟΓΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓ ΞΑΝΘΗΣ Γ
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΠΡΙΝΓΚ ΟΥΛΡΙΚΕ ΒΙΛΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ Β
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ ΝΙΚΟΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ε
ΝΤΖΟΥΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Δ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΙΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΠΑΝΑΓ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β
ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Δ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΠΑΡΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΡΘΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΧΑ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΠΕΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΪΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΚΑ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΠΡΑΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΗΡΑΚΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΣΑΚΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΣΙΓΑΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΑΚΩΒ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΕΥΓΕΝ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΣΠΙΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΥΑ ΑΛΕΞΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΡΑΚΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΙΜΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΩΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΣΦΗΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΗΣΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΤΕΓΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΑΛΛΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΤΖΙΡΙΒΗΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΤΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΚΟΥΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΙΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΥΣΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΤΟΛΥΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗ ΚΙΛΚΙΣ Α
ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΥΑΓΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΤΡΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΙΑΜΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΤΣΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΑΝΤΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α
ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙ ΠΑΝΑΓ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ
ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΧΙΛΛ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΤΣΙΤΙΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΛΥΧ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΤΣΙΤΣΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΤΡΙΝ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α
ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛ ΕΒΡΟΥ Β
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΑΝΝΙΤΑ ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΧΑΡΒΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΧΑΡΤΖΑΒΑΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΧΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α
ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β


ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07 ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ

ΒΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ

Επιτροπή Ερευνών: Επεξεργασία μεταθέσεων 2009 για τον κλάδο ΠΕ07


30.03.2009 Γνωστοποιήθηκαν οι μεταθέσεις στα Πειραματικά, Μουσικά, Καλλιτεχνικά και Διαπολιτισμικά σχολεία των μονίμων καθηγητών ΠΕ07.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΠΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ Α ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΑΠΟ Γ/ΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Γ/ΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ (ΑΠΟ Γ/ΣΙΟ ΑΝΟΙΞΗΣ Β ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΣΕΡΡΩΝ (ΑΠΟ Α ΣΕΡΡΩΝ)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ07 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΑΠΟ Γ’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΑΠΟ Δ’ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΑΠΟ Γ’ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΠΟ Α’ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

 

 

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2007-08

28.03.2008 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 16.696. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 6.632 (ποσοστό 39.72%).
193 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
WEISS CHRISTA ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,4
ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ Γ/ΣΙΟ  ΕΡΥΘΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 29,41
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΝΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 27,05
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 22,7
ΙΒΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΠΑΛΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 21,74
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΨΑΡΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 22,74
ΚΑΡΟΥΛΑ- ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,49
ΚΕΤΣΑΝΙΝ ΜΙΡΑΝΤΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 57
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,23
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,49
ΜΑΛΑΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 56,16
ΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 11ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,63
ΝΑΤΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 31,75
ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 39,87
ΠΛΕΣΣΑ ΚΑΝΕΛΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 19,49
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 35,91
ΡΗΓΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,49
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 30,73
ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 42,83
ΤΕΡΨΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 21
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 19,07
ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΞΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 39,58
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 4,49
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΛΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,13
ΓΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 22,4
ΔΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 27,98
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 42,65
ΖΟΥΖΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 20,32
ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΥΘΗΡΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 23
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΒΡΑΙΝΗΣ ΚΟΡΙΝΑΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,31
ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 32,51
ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α ΑΧΑΙΑΣ 33,22
ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1Ο ΓΥΜΝ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Α ΑΧΑΙΑΣ 3,65
ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΡΕΒΒΕΚΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ Α ΑΧΑΙΑΣ 31,19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΒΟΙΩΤΙΑΣ 3
ΜΑΝΑΒΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΡΟΥ Α ΔΡΑΜΑΣ 42,81
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΟΛΑΩΝ Α ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 14,5
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΣΟΥΦΛΙΟΥ Α ΕΒΡΟΥ 75,71
ΚΑΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΝΑΤΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α ΖΑΚΥΝΘΟΥ 47,91
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41,07
ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38,08
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55,8
ΤΣΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 26,5
ΜΟΛΟΧΙΔΟΥ ΖΩΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 94,99
ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21,32
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48,03
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29,14
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΡΑΣΜΙΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Α ΚΑΒΑΛΑΣ 55,29
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14,83
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 6,57
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7
ΤΣΙΩΝΑ ΙΟΡΔΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 30,47
ΤΙΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 56,14
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5
ΤΣΕΡΩΝΗ ΑΛΕΞΑ-ΜΑΡΙΑ- Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΟΥ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 12,48
ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΒΟΛΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 41,38
ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ 5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΡΟΙΑΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 32,63
ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 46,47
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 36,4
ΚΟΤΣΟΝΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 28,23
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛΙΖΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 38,74
ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΑΛΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 20,24
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΑΙΑΝΤΕΙΟΥ ΣΑΛΑΜ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 6
ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 7,49
ΚΟΡΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 13
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΓΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 11
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΡΟΔΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 7
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΥΜΗΤΤΟΥ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 37,82
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/ΣΙΟ  ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 26,09
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 19,23
ΜΑΝΑΝΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΟΚΟΥ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 23,99
ΝΤΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΤΥΛΙΔΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 16,76
ΚΟΣΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8ΟΝ ΓΥΜΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α ΧΑΝΙΩΝ 52,79
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΕΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΤΑΝΟΥ Α ΧΑΝΙΩΝ 67,97
ΚΟΥΖΙΜΠΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α ΧΙΟΥ 28,73
ΜΙΧΑΛΕΡΗ ΑΝΝΑ 15ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ Β ΑΘΗΝΑΣ 20,23
ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 23,4
ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ Β ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 14,31
POHL NATHALIE 04ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 19,24
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,66
ΜΑΝΑΒΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 32
ΜΙΧΟΥ ΜΑΙΡΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 33,66
ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 40,32
ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 40,49
ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΝΗΣ Β ΔΡΑΜΑΣ 38,76
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΟΠΑΙΩΝ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 19,66
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΕΩΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7,98
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 12,06
ΣΥΚΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7
ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΜΙΚΤΟΝ Β ΕΒΡΟΥ 12,49
ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Β ΕΒΡΟΥ 24,99
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Β ΗΜΑΘΙΑΣ 43,39
ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΒΩΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β ΗΜΑΘΙΑΣ 46,39
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28,57
ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25,25
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15,49
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11,63
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10,73
ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Β ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14,24
ΑΡΜΕΝΗ ΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ Β ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16,14
ΤΖΙΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Β ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13,98
ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΕΡΒΙΩΝ Β ΚΟΖΑΝΗΣ 45,22
ΚΟΚΟΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ/ΣΙΟ  ΓΚΟΥΡΑΣ Β ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 29,25
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ Β ΛΑΡΙΣΑΣ 28,6
ΡΟΤΑΟΥΓΚ ΜΑΙΡΗ- ΠΑΤΡΙ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β ΛΑΡΙΣΑΣ 4
ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 16,66
ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 4
ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 4
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Β ΠΕΛΛΑΣ 58,81
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΔΕΣΚΑΤΗΣ Β ΠΕΛΛΑΣ 43,01
ΚΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Β ΠΡΕΒΕΖΑΣ 7,81
ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Β ΦΛΩΡΙΝΑΣ 36,82
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36,71
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 29,8
ΤΣΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 40,33
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΑΥΓΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΛΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32,18
BAGO SZILVIA-ILON 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 14
BRAUNLICH BERND 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,13
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,5
ΔΙΝΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 02ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,24
ΚΑΓΚΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 11,5
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 27,57
ΚΑΣΙΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,74
ΚΡΙΜΙΤΖΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 36
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 41,58
ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ ΜΙΚΤΟΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,49
ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 17,24
ΝΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 17,91
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 30,66
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,07
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΓΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,29
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΑΒΙΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,91
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΜΙΚΤΟΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 7,98
ΤΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 16,22
ΤΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,48
ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,91
KAMBITSIS-HETZEL ULRIKE 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,32
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 13
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,24
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 14,23
ΚΟΜΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ Γ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 6
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3Ο  ΛΥΚΕΙΟ  ΧΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ 10,99
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ 8,74
ΜΑΡΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΕΡΑΣ Γ ΕΒΡΟΥ 8
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ Γ ΕΒΡΟΥ 41,55
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΓΛΑΥΚΗΣ Γ ΗΜΑΘΙΑΣ 61,79
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ Γ ΚΟΖΑΝΗΣ 26,49
ΤΖΗΚΑ ΧΡΥΣΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΑΣ Γ ΚΟΖΑΝΗΣ 28,66
ΤΣΙΤΣΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Γ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5,49
ΔΟΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΟΥΦΛΙΟΥ Γ ΞΑΝΘΗΣ 31,14
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΝΗΣ Γ ΞΑΝΘΗΣ 37,33
ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ ΠΕΛΛΑΣ 53,9
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ-ΑΝΤΩΝ Γ/ΣΙΟ  ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ Γ ΣΕΡΡΩΝ 38,41
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ΟΝ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Γ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 24,15
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 49,56
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΜΙΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 51,73
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΛΙΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 59,56
ΞΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΓΑΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 46,7
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 58,23
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΙΣΣΟΥ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 62,01
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 47,26
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Γ ΧΑΝΙΩΝ 10,31
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 20
ΒΟΜΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ 26,65
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΦΙΟΡΟΥΛΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 19,15
ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΣΤΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24,99
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ Δ ΑΘΗΝΑΣ 44,24
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24,48
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 26,08
ΜΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ ΗΛΕΙΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 23,99
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24
ΠΑΓΩΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΛΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 27,24
ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 21,82
ΠΥΡΕΝΗ ΕΛΕΝΗ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 29,9
ΣΑΓΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 23,56
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 32,13
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ 28,87
ΤΣΟΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 18
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Δ ΕΥΒΟΙΑΣ 8,66
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ Δ ΗΛΕΙΑΣ 50,33
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΛΚΙΣ Δ ΚΙΛΚΙΣ 54,83
ΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Δ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 10,83
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 4
ΣΙΓΑΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΗΣ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8,66
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ Δ ΛΑΡΙΣΑΣ 28,81
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΖΙΠΑΡΙΟΥ ΚΩ Δ ΛΑΡΙΣΑΣ 47
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Δ ΛΕΣΒΟΥ 6,29
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΡΙΝΗΣ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 39,29
ΜΠΟΥΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32,44


Μεταθέσεις κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας 2008

Επιτροπή Ερευνών: Επεξεργασία βάσεων μετάθεσης 2008 κλάδου ΠΕ07

04.03.2008 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 4 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Καλλιτεχνικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Από: Α´ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
2.ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ07
Από: Β´ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07
Από: ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γ´ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1ο Γ/ΣΙΟ
2.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ07
Από: ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γ´ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ/ΣΙΟ-ΓΕΛ του Α.Π.Θ


Δεκέμβριος 2007 – Μάρτιος 2008 H Eπιτροπή Ερευνών της Πανελλήνιας Ένωσης με τη βοήθεια δεκάδων συναδέλφων από όλη τη χώρα συγκέντρωσε τους πίνακες μορίων μετάθεσης της Β/θμιας Εκπαίδευσης.
Στους πίνακες αυτούς καταγράφονται ανά γεωγραφικό διαμέρισμα όλοι οι μόνιμοι καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας που κατέθεσαν αίτηση μετάθεσης από 1/11/07 ως 30/11/07.

Πίνακες μορίων μετάθεσης Β/θμιας Εκπ/σης σχ. έτους 2007-08

 

 

 

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2006-07

09.05.2007: Βάσεις μεταθέσεων όλων των κλάδων

Μεταθέσεις 09/05/07: Μια πρώτη προσέγγιση (aktuell, τ.13)

09.05.2007 Ανακοινώθηκαν 142 μεταθέσεις μονίμων καθηγητών Γερμανικής, από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων καθηγητών Γερμανικής

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
BECKER DIANA-ANTJE ROLF Γ/ΣΙΟ  ΚΥΘΗΡΩΝ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΓΑΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Α ΡΟΔΟΠΗΣ
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΝΟΤΑ ΣΤΑΥΡ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΙΔΑΙΑΣ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΒΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝ/Ν Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΩΜΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΡΑΧΩΝ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΤΕ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Α ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΞΩΝ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΥΛΟ Γ/ΣΙΟ  ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΕΩΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΗΤ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΡΗΣΤ ΓΥΜΝ   ΑΓ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΙΟΥ Α ΞΑΝΘΗΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΙΠΟΛΗ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΧΑΛΙΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΒΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ Γ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Β ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΑΛ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΤΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝH ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΝΙΤΣΗΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘ 14ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΟΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΒΑΡΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΖΑΝΗΣ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤ 1Ο  Τ Ε Ε  ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ ΞΕΝΟΦ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΡΙΝΗΣ Α ΞΑΝΘΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΡΗΓΟ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Β ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΤΟ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ Β ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΝΕΛΛΗ ΔΟΜΝΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΑΤΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ ΠΑΝΤΕ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Α ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΗΜΑ Γ/ΣΙΟ  ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΛΥΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΚΟΥΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ ΗΛΕΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΣΤΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ 48ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΘΗΝΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΜΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΗΦ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ ΒΛΑΣΙ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Α ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΙΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΟΠΑΙΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Α ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ Α ΣΑΜΟΥ
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΑΥΡ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΖΑΧΑΡ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ ΝΙΚΟΛ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΠΑΓΙΤΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΑ ΖΑΜΠΙ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕΣΗΣ Α ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙ Γ/ΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Β ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΑΜΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ?ΜΑΡΙ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-PELEI ΕΛΛΕΝ ΧΟΡΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΑΒΙΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΑΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΚΩΒ Γ/ΣΙΟ  ΔΡΕΠΑΝΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΗΛΟΥ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΗΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΟΡΔΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΛΑΤΙΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΤΕΡΣΕΝ-ΠΑΤΣΙΑΔΑ ΝΤΟΡΙΣ ΠΕΤΡΑ ΦΡΙΤΣ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙ ΜΠΙΡΓΚΙΤ ΧΑΝΣ Γ/ΣΙΟ  ΨΑΡΩΝ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚ Α ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΟΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΧΡΙΣ ΚΩΝΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΕΝΙΖ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΩΝΑ ΣΕΡΡΩΝ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΤΣΟΒΟΥ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΗΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΡΙΑΚΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝ/Ν Γ/ΣΙΟ  ΑΝΟΙΞΕΩΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓ 4ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α ΧΙΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ 14ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΝΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΩΚΡΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Α ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΚΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΛΙΑΝΩΝ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΣΕΡΒΙΩΝ Δ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΟΛΤΣ ΕΣΤΕΡ-ΡΙΤΑ ΧΟΥΜΠ Γ/ΣΙΟ  ΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΩ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΞΑΝΘΗΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΥΡΝΑΒΟΥ Α ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΝΑΝΤΩΝ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Β ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΩΤΗΡ Γ/ΣΙΟ  ΦΑΡΚΑΔΟΝΟΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΘΕΟΦΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΡΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓ 1Ο ΓΥΜΝ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Β ΧΑΝΙΩΝ
ΤΡΥΦΩΝ ΘΩΜΑΗ ΘΕΟΔΩ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΙΜΟΥ Γ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ Β ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΖΑΡ 5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΟΥ Α ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Γ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΦΟΡΛΙΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΔΕΣΚΑΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΛΤΙ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΘΕΡΜΩΝ ΞΑΝΘΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΕΛ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΛΙΣΣΟΥ Δ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΛΑΥΚΗΣ Α ΞΑΝΘΗΣ

 

12.04.2007 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 5 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Πειραματικά Σχολεία:
1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Κρήτης
2.ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο της Ευαγγελικής
3.ΜΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Αιγαίου
4.ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Πατρών
5.ΧΑΤΖΗΓΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Έρευνα της Επιτροπής Ερευνών
«ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΠΕ07) TΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2004/2005 ΚΑΙ 2005/2006»

 

 

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2005-06

14.04.2006 74 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡ. ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ROHDE MICHAEL Α ΑΘΗΝΑΣ 38.49
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 34.80
ΒΕΡΑΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ Γ ΑΘΗΝΑΣ 34.98
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 20.33
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 36.29
ΓΙΑΣΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.31
ΓΙΟΒΙΤΣΙΤΣ ΜΠΟΣΙΛΚΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 30.25
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Δ ΑΘΗΝΑΣ 22.23
ΓΙΟΛΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Α ΠΙΕΡΙΑΣ 60.22
ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.81
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.90
ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 54.56
ΔΑΙΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 2.49
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39.31
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ Α ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 27.28
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΑΧΑΙΑΣ 40.89
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ ΠΕΛΛΑΣ 8.16
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Β ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4.82
ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.48
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 18.66
ΕΥΡΙΔΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 31.66
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 17.53
ΖΕΥΓΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 48.14
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 19.89
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 14.35
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Α ΧΑΝΙΩΝ 22.63
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Α ΑΘΗΝΑΣ 32.81
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 58.64
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Β ΠΕΛΛΑΣ 39.43
ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Α ΑΘΗΝΑΣ 22.75
ΛΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 58.00
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ Β ΣΕΡΡΩΝ 28.23
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 31.55
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Α ΖΑΚΥΝΘΟΥ 34.62
ΜΑΥΡΟΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ Δ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 8.16
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 42.32
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΧΑΝΙΩΝ 73.90
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 44.24
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ ΠΕΛΛΑΣ 8.32
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ Α ΑΘΗΝΑΣ 23.32
ΜΠΟΥΜΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ ΣΕΡΡΩΝ 65.24
ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 32.40
ΜΠΟΥΣΤΑΝΤΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.17
ΝΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.40
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 27.47
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 41.05
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 43.45
ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 47.15
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 37.48
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 59.14
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 35.00
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 34.00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 20.16
ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 32.72
ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.65
ΠΙΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.34
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ Δ ΑΘΗΝΑΣ 12.32
ΡΙΓΚΕΡ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΙΚΑΤ. Γ ΠΕΛΛΑΣ 3.32
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.90
ΣΕΠΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 51.63
ΣΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.98
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36.64
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ Β ΚΟΖΑΝΗΣ 47.43
ΤΣΙΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 45.79
ΤΣΟΚΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 9.66
ΦΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 23.88
ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 40.32
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 32.38
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β ΣΕΡΡΩΝ 35.97
ΧΑΝΝΣ ΑΝΤΖΕΛΑ Γ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 41.15
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 57.01
ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 6.66
ΧΥΤΗΡΗ ΕΛΕΝΑ ΦΟΙΒΗ Α ΑΧΑΙΑΣ 24.00
ΧΩΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ 38.02


Βάσεις Μεταθέσεων Β/θμιας Εκπαίδευσης 2006

13.04.2006 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 3 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Μουσικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Μουσικό Σχολείο Βόλου)
2.ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΑΛΗΖΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Γυμνάσιο Ευαγγελικής)

 

 

 

 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2004-05

28.04.2005 94 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΜΕΛΙΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 33,68
ΑΓΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΑΡΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΙΑΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,91
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 89,83
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΡΙΤΑ-ΟΡΣΙΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΘΕΡΜΩΝ ΞΑΝΘΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,5
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,22
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,25
ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΗ 01ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 34,47
ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 29,98
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36,75
ΒΑΡΤΑ ΙΝΓΚΡΙΤ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α ΞΑΝΘΗΣ 50,97
ΒΟΛΤΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΤΡΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 35,49
ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ Α ΔΡΑΜΑΣ 38
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 26,99
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 90
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΔΑΛΚΙΛΙΤΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44,32
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 35,49
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 24,79
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΗΘΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 34,15
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ  5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,82
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ      Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31,48
ΖΑΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΕΛΛΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 34,74
ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 29,82
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 43,85
ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΕΧΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ 32
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44,99
ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΟΛΙΧΝΗΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,56
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,5
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΝΙΣΣΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 38,66
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,8
ΚΑΡΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30,59
ΚΑΣΤΟΡΑ ΑΓΛΑΙΑ  13Ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 34,82
ΚΑΦΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 34,92
ΚΟΝΤΗ ΛΟΥΚΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΛΩΡΙΝΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,49
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 39,49
ΚΟΣΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,49
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,48
ΚΟΥΛΑ ΛΙΑΝΤΑ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ      Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 36,2
ΛΑΔΑ ΕΥΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 54,09
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 24
ΛΕΝΤΖΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,66
ΛΙΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΓΚΑΔΑ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 47,89
ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 15,82
ΜΑΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 27,41
ΜΑΡΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 35,77
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 48,09
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 38,12
ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25,83
ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 42,49
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 32,82
ΜΟΥΦΤΟΓΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,99
ΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 35,74
ΜΠΙΡΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΑΟΥΣΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,21
ΜΠΛΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΙΣΣΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 43,59
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ Α ΠΙΕΡΙΑΣ 77,33
ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,25
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19,05
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΥΡΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,84
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 57,23
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,16
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 39,99
ΠΑΠΑΤΖΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ Α ΣΕΡΡΩΝ 30,9
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40,86
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΛΚΙΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,99
ΠΙΣΧΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α ΕΥΒΟΙΑΣ 50,82
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24,95
ΠΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ Α ΕΒΡΟΥ 56,98
ΡΩΜΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 48,51
ΣΑΒΒΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΡΙΟΥ Β ΑΧΑΙΑΣ 72,99
ΣΑΛΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ Δ ΚΙΛΚΙΣ 21,4
ΣΓΑΡΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 18,73
ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΟΧΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 48,74
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α ΚΑΒΑΛΑΣ 34,31
ΣΤΟΥΝΤΛΕ ΖΙΓΚΡΙΝΤ ΙΛΖ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 53,25
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β ΠΙΕΡΙΑΣ 49,63
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΙ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,16
ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17
ΤΣΑΓΓΑ ΑΔΡΙΑΝΗ 09ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΑΘΗΝΑΣ 36,14
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜ.ΠΑΝΕΠΙ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 48,02
ΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΑΤΤΙΚΗ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 26,89
ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 29,32
ΤΣΙΚΡΙΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      Γ/ΣΙΟ  ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,08
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 36
ΧΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ      Γ/ΣΙΟ  ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54
ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ  7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 23
ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26
ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΔΑΦΝΗΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 24,3
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      Γ/ΣΙΟ  ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 33,73
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 34,31
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50,48
ΧΕΝΚΕΝΧΕΡΜ ΑΝΚΕ      Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΕΥΒΟΙΑΣ 33,4
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 31,83


Βάσεις μεταθέσεων 2005 του κλάδου ΠΕ07

22.04.2005 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 3 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Μουσικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΟΛΓΑ (Μουσικό Σχολείο Αλίμου από Γ/σιο Σούδας Χανίων)
ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (Μουσικό Σχολείο Παλλήνης από 1ο Γυμνάσιο Ν.Ηρακλείου)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Ανατολικής Θεσ/νίκης από 2ο Γυμνάσιο Συκεών Δυτικής Θεσ/νίκης)