DaF in Griechenland

Mitglied Werden!

Μόνιμοι

Διορισμοί

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2016-17

Έπειτα από πέντε χρόνια παντελούς έλλειψης διορισμών μονίμων εκπαιδευτικών στη δημόσια εκπαίδευση ξεκίνησαν στις 18.10.2016 και ολοκληρώθηκαν στις 21.12.2017 οι διορισμοί των υπόλοιπων εκπαιδευτικών του ΑΣΕΠ 2008. Διορίστηκαν οι παρακάτω 63 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) τόσο στην Πρωτοβάθμια όσο και στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΠΥΣΔΕ - ΠΥΣΠΕ 
Mehringer Jennifer Wolfgang Μόνιμος Α/θμιας ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Αναγνωστάκη Μαρίνα Σταύρος Μόνιμος Α/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Ανδρέου Μαρία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Βαλαβάνη Χριστίνα Κων/νος - Ιωάν. Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Βοζινίδου Ελένη Θεόδωρος Μόνιμος Β/θμιας ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Γανώτη Σάρρα Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Γάτσου Γεωργία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Γεν Αλεξάνδρα - Λίζμπετ Χέλμουτ Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Γιάγκου Παναγιώτα Αθανάσιος Μόνιμος Β/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Γκαρνετίδου Χριστίνα Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Δακτυλίδη Φωτεινή Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΦΩΚΙΔΑΣ
Ζουρνατζίδου Σοφία Βασίλειος / Αλεξάνδρα Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ζώη Μαριλένα Απόστολος Μόνιμος Α/θμιας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Ιωαννίδου Ελένη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Ιωάννου Ευτυχία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Κακαρά Αριέττα Μιχαήλ Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Καλλέργη Ελένη Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Καντιάνη Παναγιώτα Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Κάππου Δήμητρα Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Καραβαλάκη Κυριακή Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Κατσιούλη Ιωάννα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Καφρίτσα Δανάη Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Κολιοπούλου Μαρία Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κουτσώνη Μελπομένη Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Κυριακίδου Μαρία Πέτρος Μόνιμος Α/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κωστακοπούλου Ευαγγελία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Λαμπροπούλου Σοφία Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Μαυραγάνη Βασιλική Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Μουρούτη Ελπίδα Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Μπαμπαλετάκη Αικατερίνη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Μπέλλου Σουζάνα Ευάγγελος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Μπιρμπίλη Παρασκευή Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Ουστριά Μαρία Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Παπαρίκου Δάφνη Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Παπουτσή Γλυκερία Πλούταρχος Μόνιμος Α/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Παυλίδου Ελένη Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Παυλίδου Ιωάννα Σπύρος Μόνιμος Α/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Περιστερίδου Σοφία Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Πολύζου Ευανθία Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Πολυχρονάκη Αμφιθέα Μιχαήλ Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Πρεκεζέ Πετρούλα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Σεραφείμ Χριστίνα Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σιδηρά Μαρία Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΧΙΟΥ
Σόμμερφελντ Κέρστιν Βόλφγκανγκ Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Στάμου Μαρία  Απόστολος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΤΑΣ
Σταμούλη Θεοδώρα Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τασοπούλου Μαρία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ταχινοζλή Ιοκάστη Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Τζισλής Ευάγγελος Παναγιώτης Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΒΟΙΑΣ
Τσελεπή Παρασκευή Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Τσιαντούλα Σταυρούλα Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Τσιαρέα Ιωάννα Φώτιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Τσικνάκη Ειρήνη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Τσιούμας Γεώργιος Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Τσιρώνη Χριστίνα-Κρυσταλία Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Φάκλαρη Αρετή  Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Φάκος Ευάγγελος Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Φιδάνη Ελεάννα Δημήτριος Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Φλώρος Δημήτριος Ιωάννης Μόνιμος Β/θμιας ΦΩΚΙΔΑΣ
Χαριτοπούλου Κωνσταντίνα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Χατζηχριστοφή Αικατερίνη Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Χατζοπούλου Μαρία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Χεκίμογλου Ευαγγελία-Ρόζα Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

 


 

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2012-13, 2013-14, 2014-15 & 2015-16

Για τα σχολικά έτη 2012-13, 2013-14, 2014-15 & 2015-16 δεν πραγματοποιήθηκαν διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας.

 



ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2011-12


08.11.2011 Με την υπ’ αρ. 128509/Δ2/08−11−2011 απόφαση της Υπουργού Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, ανακαλείται ο διορισμός της ΚΡΙΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως μόνιμης εκπαιδευτικού Γερμανικής Γλώσσας (διορίστηκε στις 12.8.2010 στη Γ Ευρυτανίας) διότι δεν παρουσιάστηκε να ορκιστεί και να αναλάβει υπηρεσία.
 

23.08.2011 Διορίστηκαν 5 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07).

Α. Από Ενιαίο Πίνακα Διορισμών (πίνακας αναπληρωτών με πραγματική προϋπηρεσία):
ΝΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ (σειρά πίνακα: 1) στη Β- Γ Αχαΐας
ΚΟΥΖΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ (σειρά πίνακα: 2) στη Β- Γ Ευβοίας


Β. Από τον πίνακα διοριστέων ΑΣΕΠ 2008 τρεις:
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (σειρά πίνακα: 77) στη Β- Β Λακωνίας
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (σειρά πίνακα: 82) στη Β- Δ Αρκαδίας
ΝΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (σειρά πίνακα: 85) στη Β- Α Λακωνίας

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2010-11

05.01.2011 Η Ξανθάκη Άννα του Ιωάννη μετατάσσεται από τον κλάδο ΠΕ17.07 (Ηλεκτρολόγων ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ) στον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Γλώσσας) και τοποθετείται στην Α´ Αρκαδίας

05.10.2010 Διορίζονται συμπληρωματικά από το διαγωνισμό ΑΣΕΠ 2006, ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη Β/θμια Εκπ/ση οι παρακάτω εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής Γλώσσας, από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού του ΑΣΕΠ 2006:

ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ−ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ      Β−Β´ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ            Β−Α´ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       Β−Β´ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Για την κάλυψη των 396 θέσεων ΠΕ07 που προκηρύχθηκαν στο ΑΣΕΠ 2006 διορίστηκε τελικά και η 490η επιτυχούσα του διαγωνισμού αυτού.



12.08.2010 Διορίστηκαν οι παρακάτω 16 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07):

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΜΠΟΖΕΤΤΟ ΒΑΝΤΑ Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 1 Β-Α΄ Αρκαδίας
ΜΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Β΄ Λευκάδας
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Λευκάδας
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Φωκίδας
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Γ΄ Λέσβου
ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Γ΄ Κεφαλληνίας
ΚΗΡΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΟΝΣΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ 4 Β-Β΄ Ευρυτανίας
ΔΡΟΣΟΥ-ΟΥΡΜΟΝΑΪΤ ΚΑΡΙΝ-ΕΛΕΝΕ-ΜΙΛΑ ΑΣΕΠ 11 Β-Γ΄ Λέσβου
ΚΡΙΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΣΕΠ 48 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
ΝΤΕΡΙΜΠΕΕΒΑ-ΠΛΕΞΙΔΑ ΙΡΙΝΑ ΑΣΕΠ 49 Β-Β΄ Κυκλάδων
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΣΟΦΙΑ ΑΣΕΠ 51 Β-Α΄ Αρκαδίας
ΡΑΣΠΙΤΣΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΣΕΠ 59 Β-Α΄ Λακωνίας
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΑ ΑΣΕΠ 62 Β-Γ΄ Μεσσηνίας
ΖΗΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ 66 Β-Γ΄ Κυκλάδων

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2009-10

27.08.2009 Διορίστηκαν τρεις πολύτεκνοι εκπαιδευτικοί ΠΕ07:
-ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ στη Δ´ Αθήνας
-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣστη Γ´ Θεσ/νίκης
-ΣΤΑΪΝΕΡ ΟΥΛΛΑ ΜΠΡΙΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΝΙΜ στη Α´ Θεσ/νίκης

13.08.2009 Ανακοινώθηκαν οι παρακάτω 120 διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών ΠΕ07.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
NOACK KERSTIN HELGA ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΟΦΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αργολίδας
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κέρκυρας
ΑΠΛΑΔΑ ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΑΣΛΑΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ ΖΩΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΒΩΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΓΕΡΟΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Φθιώτιδος
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΓΙΟΡΝΤΑΜΗ-ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΓΚΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Σάμου
ΓΟΥΣΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΔΑΓΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Φωκίδας
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΔΗΜΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΣΕΠ Γ/ΣΙΟ  ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΔΟΥΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΣΑΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΖΩΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΚΕΛΠΕΡΗ ΙΡΙΣ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΚΟΥΡΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κεφαλληνίας
ΚΟΥΦΟΚΩΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΚΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Φωκίδας
ΚΤΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΡΙΔΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΑΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΟΖΑ ΑΘΗΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Γ/ΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΤΛ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΜΕΤΤΕΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αρκαδίας
ΜΟΥΤΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΜΠΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΜΠΕΣΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΠΙΚΑ ΦΑΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κέρκυρας
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Σάμου
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΝΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αργολίδας
ΝΙΚΑ ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΝΙΜΑΝΤ ΝΑΝΤΙΝΕ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΝΟΥΤΣΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αργολίδας
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΟΛΜΠΑΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Αργολίδας
ΠΑΝΤΑΖΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Σάμου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αχαιας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΖΩΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Γ/ΣΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ ΛΗΜΝΟΥ
ΠΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Λέσβου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΠΡΑΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Σάμου
ΠΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Σάμου
ΡΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΣΑΡΠΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΣΙΜΟΥ ΘΕΑΝΩ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΠΑΓΩΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΤΖΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΤΡΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αρκαδίας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΤΣΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
ΤΣΙΚΟΥΡΙΔΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Λέσβου
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΧΩΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Σάμου


Πρακτικός Πίνακας των 120 διορισμών ανά ΔΔΕ
 

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2008-09

24.07.2009 Διορίζεται συμπληρωματικά ως μόνιμη εκπαιδευτικός στη Β/θμια Εκπαίδευση από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού ΑΣΕΠ 2006 για την κάλυψη 396 θέσεων μέσω ΑΣΕΠ:

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β−Γ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (A/A 486)


12.01.2009 Διορίζονται συμπληρωματικά ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη Β/θμια Εκπαίδευση οι παρακάτω καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού ΑΣΕΠ 2006:

ΤΟΥΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β−Β ΗΛΕΙΑΣ (A/A 481)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β−Γ ΛΑΣΙΘΙΟΥ (A/A 482)
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β−Γ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (A/A 485)

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2008

Οι 361 συνάδελφοι που διορίζονται (2008-09)


ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
06.08.2008 Οι παρακάτω συνάδελφοι ΠΕ07 διορίζονται στην εκπαίδευση με βάση τη νομοθεσία περί πολυτέκνων:
Μαντέλλου Κυριακή στη Β-Β Αθήνας
Μόραλη Αθανασία στη Β-Α Έβρου
Χριστογεώργου Μαρία στη Β-Α Αθήνας
Τζητηρίδης Παύλος στη Β-Α Πιερίας

ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΙΔΑΧ
16.07.2008 Προσλήφθηκε με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου και με ΜΚ16 η καθηγήτρια Γερμανικής Φιλολογίας Νικολάου Κωνσταντίνα του Σπυρίδωνα στη Β- Α´ Ανατολικής Αττικής. Η παραπάνω συνάδελφος ανήκει στην κατηγορία των απολυμένων από ιδιωτικά σχολεία με εξαετή υπηρεσία.

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2007-08

15.10.2007 Διορίζεται αναδρομικά η ΖΗΦΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ και ανακαλείται ο διορισμός του ΜΠΟΥΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ σύμφωνα με απόφαση του νέου Υπουργού Παιδείας κ. Ευριπίδη Στυλιανίδη, που δημοσιεύτηκε στην « Εφημερίδα της Κυβερνήσεως».
ΦΕΚ 781/τεύχος Γ´/10.10.2007

12.09.2007 Η καθηγήτρια Γερμανικής Φιλολογίας Ανίσημωφ Βασιλική του Ιωάννη, που διορίστηκε στην Α´ Κορινθίας από τον Ενιαίο Πίνακα Διορισμών, δεν αποδέχτηκε το διορισμό της.

05.09.2007 Διορισμός πολύτεκνων καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας:
1.ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στη Δ´Αθήνας
2.ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ στην Α´Ημαθίας

31.08.2007 Με το διορισμό 198 καθηγητών Γερμανικής Φιλολογίας από τον πίνακα ΑΣΕΠ 2006 ολοκληρώνονται οι διορισμοί από τους Πίνακες. Από τον Εναίο Πίνακα Διορισμών (ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ) διορίστηκαν άλλοι 185.
Κατάταξη ανά Δ.Δ.Ε.: Οι 383 συνάδελφοι που διορίζονται μέσω προϋπηρεσίας και μέσω ΑΣΕΠ  κατά το σχολικό έτος 2007-08

30.08.2007 Ο καθηγητής Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) Αθανασίου Νικόλαος του Χρήστου προσλαμβάνεται με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου (Ι.Δ.Α.Χ) στην περιοχή Β´ Ανατολικής Αττικής (Μ.Κ.15).

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2006-07

Με την υπ.αριθμ. 5239/Δ2/15.01.2008 απόφαση του Υπουργού Παιδείας διορίστηκε στην Α´ Λακωνίας η ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως επιλαχούσα του ΑΣΕΠ 2004.

19.05.2007 Στον παρακάτω πίνακα καταγράφονται οι 129 διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής, που πραγματοποιήθηκαν στο διάστημα από 04.08.2006 έως 21.09.2006 και αφορούν την κάλυψη κενών οργανικών θέσεων για το σχολικό έτος 2006-07. Εκκρεμεί ο διορισμός 1 (μιας) ακόμη συναδέλφου (από τους διοριστέους ΑΣΕΠ 2004). Στο αρχείο συμπεριλαμβάνονται και οι συνάδελφοι που διορίστηκαν ως πολύτεκνοι, Ι.Δ.Α.Χ. καθώς και μία συνάδελφος που έκανε μετάταξη από άλλο κλάδο στον κλάδο ΠΕ07.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ HM. ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ
BECKER DIANA-ANTJE Β-Γ΄ Πειραιά 04.08.2006
VAN HATTEM GERARDUS W J Β-Α΄ Αιτωλ/νίας 04.08.2006
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ Β-Δ΄ Λάρισας 04.08.2006
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/ΣΙΟ ΦΟΥΡΝΩΝ ΛΤ 21.09.2006 (δυσπρόσιτο)
ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β-Α΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β-Γ΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ Β-Β΄ Ροδόπης 04.08.2006
ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Μεσσηνίας 04.08.2006
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΝΟΤΑ Β-Β΄ Ζακύνθου 04.08.2006
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Α΄ Ανατ. Αττικής 06.09.2006 (πολύτεκνη)
ΒΑΒΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Κεφαλληνίας 04.08.2006
ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΒΑΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Τρικάλων 04.08.2006
ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΝΑ Β-Γ΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Αρκαδίας 21.09.2006
ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β-Α΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΓΕΡΜΑΝΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Β-Δ΄ Λέσβου 04.08.2006
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Β-Β΄ Ηλείας 04.08.2006
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  Β-Α΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Α΄ Ρεθύμνου 04.08.2006
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Β-Β΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΔΑΒΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Β΄ Λάρισας 04.08.2006
ΔΗΛΛΗ ΑΝΝΑ Β-Α΄ Ροδόπης 04.08.2006
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Α΄ Αρτας 04.08.2006
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β-Α΄ Ηρακλείου 04.08.2006
ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝH Β-Γ΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΖΑΒΑΡΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Β-Α΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β-Β΄ Μαγνησίας 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ Β-Β΄ Λέσβου 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Λακωνίας 04.08.2006
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας 04.08.2006
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β-Δ΄ Εβρου 04.08.2006
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Γ΄ Κυκλάδων 04.08.2006
ΚΑΖΙΝΑΡΗ ΑΝΝΑ Β-Β΄ Σερρών 04.08.2006
ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Β-Γ΄ Χίου 21.09.2006
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΧΑΡΑ Β-Γ΄ Αργολίδας 31.08.2006 (μετάταξη)
ΚΑΠΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β-Β΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Β-Β΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Πέλλας 04.08.2006
ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Γ΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΚΟΛΥΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Δ΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΚΟΡΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Β-Α΄ Χανίων 04.08.2006
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Β-Γ΄ Ηλείας 04.08.2006
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Ανατ. Αττικής 29.08.2006 (Ι.Δ.Α.Χ)
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β-Γ΄ Πέλλας 04.08.2006
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β-Δ΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΜΑΜΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β-Β΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ Β-Γ΄ Αχαιας 04.08.2006
ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Β΄ Καβάλας 04.08.2006
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β-Γ΄ Λέσβου 04.08.2006
ΜΕΙΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ Β-Δ΄ Αρκαδίας 04.08.2006
ΜΕΡΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Καρδίτσας 04.08.2006
ΜΗΛΙΩΝΗ ΝΙΚΗ Β-Α΄ Καρδίτσας 04.08.2006
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β-Β΄ Αργολίδας 29.08.2006 (Ι.Δ.Α.Χ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Β-Γ΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΟΡΦΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Β-Α΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Β-Β΄ Αρτας 04.08.2006
ΜΟΥΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΜΟΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛA Β-Β΄ Θεσπρωτίας 04.08.2006
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Β-Β΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/ΣΙΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Λάρισας 04.08.2006
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΕΡΑ Γ/ΣΙΟ ΚΑΝΔΑΝΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΑ ΖΑΜΠΙΝΕ Β-Β΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ Β-Β΄ Εβρου 04.08.2006
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ Β-Α΄ Πρέβεζας 04.08.2006
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-PELEIKIS ΕΛΛΕΝ Β-Β΄ Φωκίδας 04.08.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας 21.09.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β-Γ΄ Λασιθίου 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Αργολίδας 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΑ Β-Γ΄ Σερρών 04.08.2006
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β-Α΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β-Α΄ Κυκλάδων 04.08.2006
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Β-Γ΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Ξάνθης 04.08.2006
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/ΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΠΕΤΕΡΣΕΝ-ΠΑΤΣΙΑΔΑ ΝΤΟΡΙΣ ΠΕΤΡΑ Β-Β΄ Λευκάδας 04.08.2006
ΠΕΤΡΙ ΜΠΙΡΓΚΙΤ Β-Δ΄ Χίου 21.09.2006
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ Β-Α΄ Λευκάδας 04.08.2006
ΠΟΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Καστοριάς 04.08.2006
ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Β-Δ΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Α΄ Κεφαλληνίας 04.08.2006
ΡΙΑΚΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β-Β΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 04.08.2006
ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Β-Β΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΣΗΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β-Β΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Β-Γ΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Β-Α΄ Ξάνθης 04.08.2006
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΓΑΠΗ Β-Δ΄ Ηλείας 04.08.2006
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Λάρισας 04.08.2006
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ Β-Δ΄ Αρτας 04.08.2006
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Β-Δ΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΕΛΙΖΑ Β-Γ΄ Μεσσηνίας 21.09.2006
ΤΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Β΄ Χανίων 04.08.2006
ΤΑΡΑΜΠΕΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Β-Α΄ Αχαιας 04.08.2006
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Καστοριάς 04.08.2006
ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Γ΄ Αργολίδας 04.08.2006
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β-Γ΄ Αρτας 04.08.2006
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Β-Α΄ Ζακύνθου 04.08.2006
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β-Γ΄ Μαγνησίας 04.08.2006
ΤΣΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β-Α΄ Φωκίδας 04.08.2006
ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β-Α΄ Λέσβου 04.08.2006
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Β΄ Αχαιας 04.08.2006
ΤΣΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 04.08.2006
ΤΣΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β-Α΄ Ηλείας 04.08.2006
ΦΟΡΛΙΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Β-Γ΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Β-Β΄ Αρκαδίας 04.08.2006
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Χίου 04.08.2006
ΧΑΤΖΗΛΕΜΟΝΙΑ ΙΡΙΣ Β-Β΄ Πρέβεζας 04.08.2006
ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Β-Α΄ Ηρακλείου 06.09.2006 (πολύτεκνη)
ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΡΕΒΒΕΚΑ Β-Δ΄ Αχαιας 04.08.2006
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β-Β΄ Ρεθύμνου 04.08.2006
ΨΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Ηρακλείου 04.08.2006
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Β-Β΄ Λασιθίου 04.08.2006
ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Β-Γ΄ Ξάνθης 04.08.2006

Διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής σχ. έτους 2006-07

 


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2005-06

Πίνακας των 129 εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) που διορίστηκαν κατά το σχολικό έτος 2005-06:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ HM. ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΝΝΑ Α΄ Ηρακλείου 30.08.2005
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΙΖΟΣ Γ΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α΄ Μαγνησίας 30.08.2005
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Βοιωτίας 30.08.2005
ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β΄ Πέλλας 30.08.2005
ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Β΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Πρέβεζας 08.11.2005
ΒΕΡΑΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ Γ΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ Ηλείας 08.11.2005
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Β΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β΄ Πειραιά 30.08.2005
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Βοιωτίας 30.08.2005
ΓΙΑΣΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β΄ Αρτας 08.11.2005
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Α΄ Αρκαδίας 08.11.2005
ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ΄ Χανίων 30.08.2005
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Φωκίδας 08.11.2005
ΔΑΙΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Α΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ΄ Αχαιας 30.08.2005
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ Α΄ Αχαιας 30.08.2005
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΑΡΕΤΗ Α΄ Κέρκυρας 08.11.2005
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ Αιτωλ/νίας 08.11.2005
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ Β΄ Εβρου 30.08.2005
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Α΄ Ηλείας 08.11.2005
ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Β΄ Ρεθύμνου 30.08.2005
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ Γ΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΕΥΡΙΔΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Βοιωτίας 08.11.2005
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ΄ Κορινθίας 08.11.2005
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Α΄ Λάρισας 30.08.2005
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ Γ΄ Ευβοίας 08.11.2005
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ Εβρου 30.08.2005
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΚΑΝΕΛΛΗ ΔΟΜΝΑ Β΄ Κεφαλληνίας 08.11.2005
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ Γ΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ΄ Μαγνησίας 08.11.2005
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ Α΄ Χίου 08.11.2005
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Β΄ Χανίων 30.08.2005
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ Ν. ΒΥΣΣΑΣ 30.08.2005
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Κιλκίς 30.08.2005
ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α΄ Ροδόπης 30.08.2005
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Κορινθίας 30.08.2005
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Δ΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Β΄ Καρδίτσας 30.08.2005
ΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ Τρικάλων 30.08.2005
ΚΡΕΖΑ ΑΝΝΑ Δ΄ Καβάλας 30.08.2005
ΚΩΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ 30.08.2005
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ Γ΄ Σερρών 30.08.2005
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Β΄ Ηλείας 30.08.2005
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ Γ΄ Καβάλας 30.08.2005
ΜΑΥΡΟΝΑΣΙΟΥ  ΟΛΓΑ Α΄ Λακωνίας 08.11.2005
ΜΑΧΡΑΜΑ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ Δωδεκανήσου 30.08.2005
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΜΙΧΟΥ ΜΑΙΡΗ Δ΄ Κυκλάδων-Γ/ΣΙΟ ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ ΤΛ 08.11.2005
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Β΄ Καβάλας 30.08.2005
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΜΠΑΜΠΟΥΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Μαγνησίας 30.08.2005
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας 08.11.2005
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡ Α΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΜΠΟΣΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΜΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ Α΄ Λέσβου 30.08.2005
ΜΠΟΥΜΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ΄ Λέσβου 30.08.2005
ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ΄ Κυκλάδων 30.08.2005
ΜΠΟΥΣΤΑΝΤΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Γ΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΝΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Ιωαννίνων 08.11.2005
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ 30.08.2005
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Α΄ Χανίων 30.08.2005
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α΄ Ευβοίας 30.08.2005
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ Γ΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Γ΄ Δωδεκανήσου 30.08.2005
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ Β΄ Λέσβου-Γ/ΣΙΟ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 08.11.2005
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α΄ Καστοριάς 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Κεφαλληνίας 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α΄ Ιωαννίνων 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Β΄ Κιλκίς 30.08.2005
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β΄ Κέρκυρας 08.11.2005
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30.08.2005
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ΄ Λέσβου-Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΑΣ 08.11.2005
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Α΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΠΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 30.08.2005
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Λακωνίας 08.11.2005
ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ Φωκίδας 08.11.2005
ΠΕΤΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ΄ Πέλλας 30.08.2005
ΠΙΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Ρεθύμνου 30.08.2005
ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Α΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ Γ΄ Σάμου 08.11.2005
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΦΙΑ Β΄ Σερρών 30.08.2005
ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α΄ Εβρου 30.08.2005
ΡΗΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Κυκλάδων-Γ/ΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΤΛ 08.11.2005
ΡΙΓΚΕΡ ΙΩΑΝΝΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Καρδίτσας 08.11.2005
ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 30.08.2005
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ Β΄ Ευβοίας 30.08.2005
ΣΕΠΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Α΄ Σάμου 30.08.2005
ΣΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Β΄ Ηρακλείου 30.08.2005
ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Α΄ Αρτας 30.08.2005
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΣΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Α΄ Φλωρινας 30.08.2005
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ Δ΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α΄ Κορινθίας 30.08.2005
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α΄ Σερρών 30.08.2005
ΣΤΟΪΚΟΥ ΒΑΪΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30.08.2005
ΣΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α΄ Γρεβενών 30.08.2005
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α΄ Δωδεκανήσου-Γ/ΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΛΤ 08.11.2005
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β΄ Τρικάλων 30.08.2005
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α΄ Καβάλας 30.08.2005
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ Β΄ Σάμου 30.08.2005
ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Καστοριάς 30.08.2005
ΤΡΥΦΩΝ ΘΩΜΑΗ Β΄ Φλώρινας 08.11.2005
ΤΣΑΛΗ - ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ Γ/ΣΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 30.08.2005
ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 30.08.2005
ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΟΦΙΑ Α΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΤΣΟΚΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Β΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ Β΄ Λάρισας 30.08.2005
ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Πέλλας 30.08.2005
ΦΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ΄ Λάρισας 30.08.2005
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ΄ Φλώρινας 08.11.2005
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ/ΣΙΟ ΘΕΡΜΩΝ 30.08.2005
ΧΑΝΝΣ ΑΝΤΖΕΛΑ Β΄ Κορινθίας 08.11.2005
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ Θεσπρωτίας 30.08.2005
ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ΄ Πέλλας 30.08.2005
ΧΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β΄ Πρέβεζας 30.08.2005
ΧΡΕΒΒΑΤΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Δ΄ Σερρών 30.08.2005
ΧΩΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ Γ΄ Λάρισας 30.08.2005

Διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής 2005-06