DaF in Griechenland

Mitglied Werden!

Αρχείο 2005 - 2015

6η φάση υποχρεωτικών μετατάξεων: Στο ΦΕΚ δημοσιεύτηκαν τα ονόματα με νέες αλλαγές! (04.01.2015)

04.01.2015 Στην «Εφημερίδα της Κυβερνήσεως» δημοσιεύτηκαν τα ονόματα των 155 εκπαιδευτικών (από 157 που περιλαμβάνονταν στο Δελτίο τύπου της 23.12.2014) που μετατάσσονταν επιπλέον από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση καθώς και τα ονόματα των 111 εκπαιδευτικών, για τους οποίους τροποποιείται η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης , στην οποία μετατάσσονται.

Για να διαβάσετε το ΦΕΚ μεταβείτε εδώ

------------------------------------------------------------------------------

23.12.2014 Στην πεπατημένη της προηγούμενης πολιτικής ηγεσίας του Υπουργείου Παιδείας υπό τον Καθηγητή Κωνσταντίνο Αρβανιτόπουλο - χωρίς δημοσιοποίηση των μορίων, με πλήρη παράκαμψη των αρμοδίων υπηρεσιών και χωρίς κανένα διάλογο με τους φορείς των εκπαιδευτικών - ανακοινώθηκαν από το γραφείο του Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Ανδρέα Λοβέρδου τα ονόματα των εκπαιδευτικών, που περιλαμβάνονται στην 6η φάση υποχρεωτικών μετατάξεων από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Είναι πλέον κάτι παραπάνω από φανερή η διαδικασία μετατροπής των υποχρεωτικών μετατάξεων πλεονάζοντος προσωπικού σε διαδικασία μεταθέσεων και μάλιστα με εντελώς αδιαφανή κριτήρια, γεγονός που αντικειμενικά οδηγεί σε υποβολή νέων ενστάσεων. Παρακάτω οι σημερινές ανακοινώσεις του Υ.ΠΑΙ.Θ:

 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

 

                                                                 ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

Ταχ. Δ/νση: Α. Παπανδρέου 37

Τ.Κ. – Πόλη: 15180 - Μαρούσι

Ιστοσελίδα: www.minedu.gov.gr

email: press@minedu.gov.gr

 Μαρούσι 23 Δεκεμβρίου 2014 

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται η αριθμ. 209304/Ε1/22-12-2014 υπουργική απόφαση υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπαίδευσης σε θέσεις εκπαιδευτικών στην Α/θμια Εκπαίδευση και τροποποιήσεων υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών της Α/θμιας εκπαίδευσης.

 

Α. Υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπαίδευσης σε θέσεις εκπαιδευτικών στην Α/θμια Εκπαίδευση :

 

Α/Α

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΚΛΑ-
ΔΟΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ

1

227542

ΑΒΑΡΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕ05

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

2

218966

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ05

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

3

176216

ΑΗΔΩΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

4

214434

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ11

ΧΙΟΥ

ΚΑΒΑΛΑΣ

5

224045

ΑΛΕΞΟΥΔΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΕ06

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

6

213589

ΑΝΕΣΤΗ

ΑΝΝΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΠΕ06

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

7

218976

ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΟΣ

ΠΕ05

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

8

211450

ΑΡΖΟΓΛΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ20

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

9

187846

ΑΤΣΑΛΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΕ19

ΑΘΗΝΑΣ Β´

ΑΘΗΝΑΣ Β´

10

214028

ΒΑΒΙΤΣΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ07

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

11

220205

ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ19

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

12

224618

ΒΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ08

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

13

227819

ΒΑΟΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

14

215320

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ20

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15

218989

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

16

223867

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ05

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΕΙΡΑΙΑ

17

210765

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ20

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

18

229486

ΒΗΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ20

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

19

215328

ΒΙΣΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ19

ΕΒΡΟΥ

ΗΜΑΘΙΑΣ

20

208978

ΒΡΟΝΤΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ20

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

21

198334

ΓΑΛΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕ05

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

22

208034

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ11

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

23

229034

ΓΙΟΒΑΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ06

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΣΕΡΡΩΝ

24

227847

ΓΙΟΒΑΝΗ

ΧΡΥΣΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ11

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

25

208997

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ19

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

26

198476

ΓΚΑΛΤΑΝΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΕ06

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

27

203213

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ06

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

28

216879

ΓΚΟΥΤΟΥΛΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ20

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΣΕΡΡΩΝ

29

227856

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΠΕ11

ΣΑΜΟΥ

ΚΟΖΑΝΗΣ

30

229039

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ06

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

31

210805

ΔΑΛΕΖΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΠΕ20

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

32

219010

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

33

203025

ΔΑΦΝΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ05

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

34

203916

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

35

223890

ΔΗΜΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΕ05

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

36

209024

ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕ19

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

37

190532

ΔΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

38

210819

ΔΟΥΡΒΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΕ20

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

39

213492

ΖΑΡΜΠ

ΑΝΝΑ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕ05

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

40

209037

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΠΕ19

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

41

210469

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ06

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

42

219750

ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ11

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

43

229500

ΖΗΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ19

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

44

195861

ΖΙΑΒΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΡΟΥΣΣΗΣ

ΠΕ11

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

45

208084

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

46

213685

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕ06

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

47

219030

ΚΑΖΑΝΤΖΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ05

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΑΡΙΣΑΣ

48

215441

ΚΑΠΑΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ19

ΕΒΡΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

49

208100

ΚΑΠΝΙΑΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ11

ΧΙΟΥ

ΞΑΝΘΗΣ

50

211485

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ20

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

51

199858

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ19

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

52

215453

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ20

ΑΡΤΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

53

198852

ΚΑΡΑΚΩΤΤΑ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ08

ΚΙΛΚΙΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

54

199873

ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΛΗ

ΒΑΪΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ19

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

55

199889

ΚΑΤΣΟΥΛΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ19

ΑΘΗΝΑΣ Α´

ΠΙΕΡΙΑΣ

56

229075

ΚΕΚΕΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΕ06

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

57

199077

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

58

180812

ΚΙΚΙΜΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

59

224961

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΦΩΚΙΔΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ

60

210690

ΚΟΛΟΚΥΘΑ

ΜΑΙΡΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ05

ΗΛΕΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

61

214534

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΞΑΝΘΗΣ

62

184133

ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ

ΝΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕ05

ΑΡΤΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

63

224969

ΚΟΥΛΤΖΗ

ΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

64

203992

ΚΟΥΝΑΒΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΕ11

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

65

209101

ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΠΕ20

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

66

193829

ΚΟΥΡΑΝΤΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ05

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

67

225818

ΚΟΥΤΙΝΟΥΔΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ07

ΑΧΑΪΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

68

216103

ΚΥΡΑΤΣΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΠΕ19

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ

69

219786

ΚΥΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ11

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

70

214544

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ11

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΙΛΚΙΣ

71

213762

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΑΡΕΤΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ06

ΗΛΕΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

72

224431

ΚΥΡΤΛΙΩΤΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ07

ΔΡΑΜΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

73

209119

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ19

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

74

167142

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ

ΦΙΛΙΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ19

Β´ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

75

216114

ΛΕΤΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ19

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΑΡΤΑΣ

76

224155

ΛΙΑΣΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ06

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΖΑΝΗΣ

77

216116

ΛΟΤΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ20

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΑΡΙΣΑΣ

78

204523

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ

ΤΡΥΓΩΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ16

ΚΙΛΚΙΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

79

182764

ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΠΕ05

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

80

224643

ΜΑΝΟΥΡΗ

ΛΕΥΚΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ08

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

81

216120

ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ20

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ

82

199969

ΜΑΟΥ

ΝΑΠΟΛΕΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ19

ΔΡΑΜΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

83

225022

ΜΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

84

215566

ΜΑΡΚΟΥΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕ19

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

85

200416

ΜΑΣΤΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ20

Α´ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

86

194405

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕ11

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

87

225026

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΕ11

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΖΑΝΗΣ

88

227608

ΜΕΘΕΝΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΕ05

ΧΙΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

89

204052

ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ11

ΛΕΣΒΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

90

228020

ΜΟΥΖΙΟΥΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ11

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

91

219099

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ05

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

92

213527

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΛΕΣΒΟΥ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

93

209154

ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ19

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

94

216153

ΜΠΟΥΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΠΕ19

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

95

225829

ΜΥΛΩΝΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ07

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

96

223965

ΜΩΡΑΙΤΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

97

194449

ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

98

224191

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ

ΔΙΑΛΕΧΤΗ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΠΕ06

ΧΙΟΥ

ΕΒΡΟΥ

99

227739

ΝΙΜΑΝΤ

ΝΑΝΤΙΝΕ-ΛΟΥΙ

ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ

ΠΕ07

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

100

224195

ΝΤΑΤΣΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΡΙΖΟΣ

ΠΕ06

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

101

215635

ΝΤΟΝΤΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ20

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

102

227621

ΞΕΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ05

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

103

203596

ΟΡΦΑΝΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ08

ΣΑΜΟΥ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

104

176410

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΕ05

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

105

219835

ΠΑΛΛΙΚΑΡΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΛΕΣΒΟΥ

ΣΕΡΡΩΝ

106

205461

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ19

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

107

224499

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΦΑΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ07

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΛΑΡΙΣΑΣ

108

205748

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ20

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

109

200449

ΠΑΝΤΑΚΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΟΣ

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΠΕ20

ΠΕΛΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

110

219842

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΩΜΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

111

205481

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΙΜΟΣ

ΠΕ19

ΣΕΡΡΩΝ

ΣΕΡΡΩΝ

112

229536

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ20

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

113

213874

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ06

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

114

225103

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ11

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

115

190408

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ06

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

116

203403

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ06

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

117

225109

ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΠΕ11

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

118

190575

ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ

ΠΕ11

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

119

203119

ΠΑΤΣΑΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ05

ΣΑΜΟΥ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

120

225125

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕ11

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

121

198688

ΠΕΡΔΙΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΕ06

ΞΑΝΘΗΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

122

216183

ΠΕΤΡΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ19

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΑΒΑΛΑΣ

123

216189

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ20

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

124

211019

ΠΟΥΝΤΖΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΠΕ19

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

125

211024

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΕ20

ΣΑΜΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ

126

215697

ΡΑΠΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ19

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ

127

205528

ΡΑΦΤΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ19

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

128

200124

ΡΟΚΟΥΔΗ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΠΕ19

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

129

228115

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΕ11

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

130

224538

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ07

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

131

219348

ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ

ΠΕ06

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

132

227760

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ07

ΣΑΜΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

133

207518

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ05

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΔΡΑΜΑΣ

134

184877

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

135

228135

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ11

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΧΑΪΑΣ

136

224248

ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ06

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

137

225177

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

138

199164

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ11

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΛΑΡΙΣΑΣ

139

184184

ΣΥΛΒΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ05

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

140

228143

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΓΩΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

141

215752

ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ20

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

142

213565

ΤΑΥΣΑΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

143

219152

ΤΕΒΕΤΖΙΔΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ05

ΑΡΤΑΣ

ΣΕΡΡΩΝ

144

227765

ΤΕΡΖΙΔΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΣΟΛΟΜΩΝ

ΠΕ07

ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜΑΘΙΑΣ

145

224564

ΤΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ07

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

146

219155

ΤΟΥΦΕΞΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΕ05

ΧΙΟΥ

ΔΡΑΜΑΣ

147

199170

ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ11

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

148

205614

ΤΣΙΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ19

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΧΑΪΑΣ

149

207693

ΤΣΙΛΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΕ06

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

150

209288

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ19

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

151

219166

ΦΑΣΟΥΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΗΛΕΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

152

206404

ΦΑΤΟΥΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΕ06

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

153

224026

ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕ05

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

154

203488

ΦΟΥΤΖΙΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΕ06

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

155

224035

ΧΑΤΖΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

156

219912

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ11

ΛΕΣΒΟΥ

ΣΕΡΡΩΝ

157

220835

ΧΑΨΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕ07

ΠΕΛΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

 

Β. Τροποποιήσεις Υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών της Α/θμιας Εκπαίδευσης :

 

Α/Α

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΚΛΑ-ΔΟΣ

ΔΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΧΙΚΗΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ

ΔΝΣΗ Π.Ε. ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ

1

224307

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ

ΣΥΛΒΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΠΕ07

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

2

170724

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ05

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

3

207994

ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ11

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

4

176223

ΑΜΠΑΤΖΗ

ΑΡΙΕΤΤΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ05

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

5

208005

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ11

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΣΕΡΡΩΝ

6

213472

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ05

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

7

215313

ΑΣΚΟΝΙΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ19

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

8

229021

ΒΕΝΤΙΣΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ06

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

9

195777

ΒΛΑΖΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΠΕ06

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

10

207472

ΒΛΑΜΗ

ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΠΕ05

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

11

220849

ΒΛΑΧΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΒΥΡΩΝ

ΠΕ08

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

12

208976

ΒΟΤΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΕ19

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

13

224061

ΒΟΥΛΓΑΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ06

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

14

170747

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕ05

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

ΑΘΗΝΑΣ Β´

15

224341

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ07

ΚΙΛΚΙΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

16

176262

ΓΙΓΑ

ΑΜΑΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

17

701945

ΓΙΩΤΑΚΗ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ08

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18

224870

ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΘΩΜΑΣ

ΠΕ11

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

19

184115

ΓΚΟΥΜΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΠΕΛΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

20

209013

ΓΟΥΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕ19

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

21

224087

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ06

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΧΑΪΑΣ

22

223894

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ05

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΘΗΝΑΣ Α´

23

216047

ΖΑΡΕΝΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ20

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

24

210470

ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΠΕ06

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

25

199063

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΡΑΜΑΣ

26

182142

ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ20

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

27

213496

ΚΑΜΠΑΝΑ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ05

ΑΘΗΝΑΣ Α´

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

28

224929

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ11

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

ΑΘΗΝΑΣ Α´

29

209073

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥΔΗ

ΣΟΦΙΑ

ΖΗΣΗΣ

ΠΕ19

ΗΛΕΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

30

227914

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ11

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

31

176311

ΚΑΡΑΤΣΩΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ05

ΑΘΗΝΑΣ Β´

ΛΑΡΙΣΑΣ

32

215468

ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ19

ΕΒΡΟΥ

ΣΕΡΡΩΝ

33

210216

ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΕ08

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

34

208125

ΚΛΑΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ11

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

35

180819

ΚΟΡΔΑ

ΞΑΝΘΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ05

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

36

180820

ΚΟΡΚΟΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ05

ΣΕΡΡΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

37

180822

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΠΕΛΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

38

227955

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕ11

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

39

208140

ΚΟΥΣΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΕ11

ΞΑΝΘΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

40

194357

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

41

190552

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

42

190553

ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΠΕ11

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΡΑΜΑΣ

43

229095

ΛΑΓΔΟΥ

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ06

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

44

401127

ΛΗΜΝΑΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ05

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

45

200402

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ20

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

46

225018

ΜΑΝΕΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ11

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

47

226140

ΜΑΡΙΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ16

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

48

188038

ΜΕΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ19

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

49

186244

ΜΙΖΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΕ11

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

50

228015

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΕ11

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Δ´

51

208179

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΩΜΑΣ

ΠΕ11

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

52

209147

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ19

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

53

216143

ΜΠΑΝΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΕ20

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

54

205404

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ19

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

55

215601

ΜΠΙΛΙΟΥΣΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ20

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

56

208196

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΠΕ11

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

57

214590

ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΠΕ11

ΛΕΣΒΟΥ

ΔΡΑΜΑΣ

58

225070

ΝΤΑΚΟΥ

ΑΛΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ11

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

59

180891

ΝΤΑΛΕΚΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΕ05

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Γ´

60

185452

ΝΤΑΜΠΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ11

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

61

190565

ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ11

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

62

190566

ΝΤΙΜΕΡΤΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΑ

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΕ11

ΚΙΛΚΙΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

63

225080

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ11

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

64

203097

ΟΜΟΥΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ05

ΚΙΛΚΙΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

65

229136

ΠΑΛΑΣΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ06

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

66

700526

ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΗΣΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΠΕ11

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

67

219836

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ11

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

68

205466

ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΕ19

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

69

204098

ΠΑΝΤΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ11

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

70

209189

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ20

ΗΛΕΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ

71

170900

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ05

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

72

214608

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ11

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

73

214609

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΕ11

ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

74

206164

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ19

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

75

219846

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

76

216176

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ20

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

77

208222

ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ

ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕ11

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

78

225118

ΠΑΡΙΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ11

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΕΛΛΑΣ

79

194506

ΠΕΝΛΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕ11

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

80

180927

ΠΛΑΤΑΡΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ05

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

81

215685

ΠΟΡΠΟΔΑ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΠΕ19

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

82

219871

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ11

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

83

220215

ΣΑΓΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ19

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

84

213551

ΣΑΜΑΡΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΗΛΙΑΣ

ΠΕ05

ΣΕΡΡΩΝ

ΔΡΑΜΑΣ

85

190420

ΣΑΜΑΡΙΝΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ06

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

86

228118

ΣΑΜΕΝΤΖΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

ΑΘΗΝΑΣ Β´

ΑΘΗΝΑΣ Α´

87

176463

ΣΒΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ05

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΘΗΝΑΣ Β´

88

193879

ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ05

ΠΕΛΛΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

89

216210

ΣΠΕΝΔΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ20

ΕΒΡΟΥ

ΣΕΡΡΩΝ

90

205574

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ19

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β´

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α´

91

229176